rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


OknoPlus: Rozpoczynamy Promocję Zimową

image

Jeśli się budować i wybierać do domu okna, to właśnie teraz! W ofercie OknoPlus produkty premium dostępne są od dziś w standardzie, a rabaty osiągnęły najwyższy w tym roku poziom. Designerski format przeszkleń, lepsze doświetlenie wnętrz, wysoka energooszczędność, certyfikat bezpieczeństwa… Wszystko to ze zniżką nawet 46%, a to tylko niektóre z „zimowych korzyści” przygotowanych dla klientów OknoPlus


.

Do nowoczesnych rozwiązań okiennych w atrakcyjnych cenach dokładane są też prezentowe bony zakupowe oraz szansa na wylosowanie dwuosobowej wycieczki zagranicznej. Przed shoppingiem czy wyjazdem na urlop trzeba jednak zdecydować – Bezpieczny Dom Premium czy standard Premium Design? A może dom bezpieczny i designerski jednocześnie? Oto dostępne w zimowej promocji pakiety profitów…

 

BEZPIECZNY DOM PREMIUM
Jeśli marzy ci się dom z modnymi, dużymi przeszkleniami, ale głowę zaprzątają kwestie bezpieczeństwa, „bo w okolicy zdarzają się włamania” albo masz małe dzieci, których zachowanie bywa nieobliczalne, wybierz promocyjny zestaw Bezpieczny Dom Premium. To duże okna PCV, mocne – wklejone w technologii STV szyby i antywłamaniowe okucia RC1n lub RC2. Co to oznacza? Wysoki standard bezpieczeństwa i – co za tym idzie – dobre samopoczucie mieszkańców domu.

STV to taka metoda szklenia, która sprawia, że okna są bardziej wytrzymałe niż inne, a szyba odporna na przykład na wypchnięcie. Łatwiej wyobrazić sobie tę „moc”, gdy zdamy sobie sprawę z tego, że technologia STV wykorzystywana jest do wklejania szyb w samolotach. Statyczne szklenie na sucho, bo o tym mowa, gwarantuje również stabilność – nawet w przypadku bardzo dużych przeszkleń o nietypowych kształtach. Szyba przyklejona jest bowiem do profilu (na całym obwodzie) specjalną taśmą, która wzmacnia i stabilizuje konstrukcję.

Okucia w klasie RC1n lub RC2 to antywłamaniowe zabezpieczenie okien potwierdzone stosownym certyfikatem – optymalne dla większości budynków mieszkalnych. Zapewniają doskonałą ochronę przed przypadkowymi intruzami i zwiększają tym samym poczucie bezpieczeństwa u domowników. Jeśli dołożyć do tego dodatkowo na przykład zewnętrzne rolety okienne zintegrowane z systemem alarmowym domu, poczujemy się jeszcze lepiej.

 

PREMIUM DESIGN
Jeżeli najbardziej zależy ci na stylu, trendy w architekturze nie są ci obojętne i wiesz, jak ważne w aranżacji wnętrza jest światło, postaw koniecznie na pakiet Premium Design. W tym standardzie dostępne są najmodniejsze teraz – okna aluminiowe i nowość OknoPlusa – innowacyjne okna Morlite. Jak to wygląda? Designersko! Cieszy oko, a do tego poprawia nastrój.

Wąskie ramy i duża tafla szkła – tak wyglądają dziś nowoczesne okna – przedmiot pożądania koneserów designu, którzy właśnie stawiają sobie dom. Doskonała stylistyka, elegancka prostota i bardzo praktyczne podejście do aranżacji przestrzeni – czego możemy chcieć więcej? Duże przeszklenia oprawione w minimalistyczne ramy otwierają wnętrze, powiększając je optycznie i w sensie dosłownym, jak w przesuwnych konstrukcjach okiennych na całą ścianę, które zacierają granicę pomiędzy tym co w środku i na zewnątrz. Wygląda to po prostu świetnie i świetnie sprawdza się w praktyce.

Morlite to doskonały duet designu i walorów użytkowych. Łagodna linia profilu PCV sprawia, że okno świetnie wygląda w każdym wnętrzu, stając się jego subtelną ozdobą. W tej kompozycji pierwsze skrzypce zdecydowanie gra szkło. Rama i ilość PCV są tu sprowadzone do minimum, dzięki czemu w pomieszczeniu jest znacznie (bo nawet o 25%) więcej światła.

Wisienką na torcie jest ECLAZ. Szyby wykonane z tego szkła to zupełnie nowa jakość. Wpuszczają do domu więcej światła niż wszystkie inne i nie przekłamują jego kolorów – prawdziwa gratka dla estetów, osób wrażliwych na piękno natury, a także artystów i wszystkich tych, którzy w swojej pracy, bardziej niż pozostali, potrzebują naturalnego światła słonecznego. Pozytywnie wpływa ono na kreatywność, ale także na zdrowie i nastrój. Szyby ECLAZ, jako najbardziej przezierne i zarazem energooszczędne (dzięki Swisspacer – najcieplejszej ramce na świecie uszczelniającej krawędzie szyb zespolonych), są niezbędne w oknach wychodzących na północ, aby maksymalnie doświetlić (i docieplić) w ten sposób wnętrze. Poleca się je stosować również tam, gdzie przebywamy najczęściej w ciągu dnia, czyli w oknach salonu, kuchni czy jadalni. Powłoka ECLAZ ma neutralny wygląd, łatwo więc zaaranżować okno z takim szkłem praktycznie w każdym pomieszczeniu.

 

BEZPIECZEŃSTWO + DESIGN
Jeśli liczy się dla ciebie jedno i drugie, wybierz standard Bezpieczny Dom Premium oraz szybę ECLAZ. Otrzymasz duży rabat i prezenty w postaci bonów zakupowych o wartości 150 PLN do wykorzystania w sklepach IKEA, Tesco lub Media Markt. Dodatkowo, jeżeli zarejestrujesz swój zakup na stronie internetowej www.eclaz.pl weźmiesz udział w losowaniu atrakcyjnej wycieczki wartej 14 tys. PLN.

Promocja trwa do końca roku. Obowiązuje w salonach sprzedaży OknoPlus na terenie całego kraju oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

OknoPlus

E-mail: biuro@oknoplus.com.pl

WWW: www.oknoplus.com.pl

Tel: +48 12 277 58 80
Adres:
Zgodna 55
30-444 Kraków

FLIR C5 - kompaktowa kamera termowizyjna nowość w Ibros
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.
Szkolenie LG - Multi V Instalacje

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…

Polecamy
dodaj+ «»