rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Otwórz się na wiosenne nowości- Start sezonowej promocji marki OknoPlus

image

Cytując klasyka: „jak jest zima, to musi być zimno”, ale gdy mrozy odpuszczają, wraz ze znikającym śniegiem topnieją ceny rozwiązań OknoPlus. Tej wiosny producent przygotował coś specjalnego – produkty PVC i ALU ze zniżką nawet do 39% oraz cały pakiet korzyści i bonusów. Obejmują one również marcową premierę – ekonomiczne, ekologiczne i designerskie drzwi Reveal. Promocja trwa do 31 maja. Sezon budowlany rusza pełną parą, zimowe przestoje odchodzą w zapomnienie, a budynki znów zaczynają piąć się w górę. To doskonały moment, by odwiedzić salony OknoPlus i skorzystać z szerokiego wachlarza innowacyjnych rozwiązań, fachowego doradztwa oraz zakupić produkty producenta z dużym, atrakcyjnym rabatem.
Co tej wiosny przygotował dla klientów OknoPlus?
Nowość – prawdziwa REVEALacja
Choć mogłoby się wydawać, że o drzwiach powiedziano już niemal wszystko, tej wiosny na scenę wkracza zupełnie nowy gracz, który wywoła na rynku niemałe zamieszanie! Produkt w klasie premium i cenie przyjaznej dla każdego portfela? To możliwe! Drzwi Reveal to doskonały standard izolacyjności termicznej, przy zachowaniu najwyższej ergonomii użytkowania, funkcjonalności i nowoczesnej estetyki. Współczynnik przenikania ciepła już od 0,80 W/m2K, szyba dwu- lub trzykomorowa z grubością pakietów 48 mm, Ug wynoszące 0,6 W/m2K, ciepła ramka, wysoka wodo- i wiatroszczelność, a do tego wszystko idealnie wpisujące się w założenia przepisów Zero Energy 2020 – nowe drzwi Reveal od OknoPlus to idealny wybór dla tych, którzy w przypadku jakości i niezawodności nie chodzą na żadne kompromisy. Dodając do tego aż 30 różnorodnych paneli i możliwość pełnej personalizacji skrzydła, zyskujemy produkt ze wszech miar doskonały. W wiosennej promocji można zdobyć voucher, który pozwoli kupić je 500 zł taniej!


Z widokiem na jakość w doskonałej cenie
Nie byłoby wiosennej promocji OknoPlus bez wyjątkowych zniżek na flagowe rozwiązania producenta. Designerski format przeszkleń, lepsze doświetlenie wnętrz, wysoka energooszczędność i wzornictwo, które sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku tradycyjnych, jak i nowoczesnych projektów budynków – tej wiosny rabaty na PVC i ALU sięgają nawet 38%! Wybierając pakiety szybowe ECLAZ do całego zamówienia rabat rośnie do 39%


Ale to nie wszystko
Otwarci na korzyści
Promocje produktowe to tylko część niespodzianek przygotowanych dla klientów OknoPlus. Atrakcyjne propozycje okraszone będą również innymi bonusami, jak choćby dodatkowe zniżki na produkty firmy FILL czy bezpłatne ubezpieczenie szyb.
Promocja trwa do 31 maja. Szczegóły oraz wysokość rabatów dostępne są w Salonach Sprzedaży OknoPlus oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych OknoPlusKONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

OknoPlus

E-mail: biuro@oknoplus.com.pl

WWW: www.oknoplus.com.pl

Tel: +48 12 277 58 80
Adres:
Zgodna 55
30-444 Kraków

Wobet-Hydret: Prototyp pod kryptonimem Orczyk 2022
Szkolenie: Alu-Edukator Online - Nowości w systemach budowlanych serii MB - Aluprof&Dormakaba

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…

Polecamy
dodaj+ «»