rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Pochodzenie ma znaczenie – czyli zostaliśmy partnerem Made in Małopolska

image

Made in Małopolska to program prowadzony przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Jego główną ideą jest podkreślenie pochodzenia firm, produktów, a także potwierdzenie ich jakości i renomy. Wszystko w myśl hasła „Pochodzenie ma znaczenie”, które idealnie wpisuje się w działalność naszej marki.


Projekt Made in Małopolska wspiera budowanie solidnego, regionalnego biznesu, ciekawego dizajnu, dobrego smaku, wartościowych inicjatyw, a także miejsc i obiektów szczególnie atrakcyjnych w regionie. Działania te mają na celu zbudowanie w świadomości Małopolan i turystów pozytywnego skojarzenia poszczególnych marek z miejscem ich powstawania.


Z Sądecczyzną wiążemy swoją przyszłość – zapewnia prezes firmy Krystyna Baran, pokazując efekty trwającej rozbudowy zakładu. Dzięki tej inwestycji powiększyliśmy naszą powierzchnię do 23 ha, a to z kolei zwiększy nasze moce produkcyjne, pozwoli rozwinąć ofertę produktową i stworzyć dodatkowe miejsca pracy.


Jako jeden z największych pracodawców w regionie, a także mecenas wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych. Stale współpracujemy również z instytucjami i placówkami edukacyjnymi, by działać nie tylko na rzecz kształcenia przyszłych specjalistów, ale też rozwoju regionu. Nasza bogata działalność charytatywna o zasięgu ogólnopolskim, a także biznesowa na arenie międzynarodowej sprawia, że staliśmy się wizytówką Małopolski. Dołączenie do projektu prowadzonego przez Urząd Marszłakowski było więc dla nas krokiem naturalnym.Wśród posługujących się znakiem Made in Małopolska, znajdują się takie firmy jak, Maspex/Tymbark, ZIKO DERMO, Polskie Koleje Linowe, Kraków AIRPORT czy Radio RMF FM.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Wiśniowski

E-mail: sekretariat@wisniowski.pl

WWW: www.wisniowski.pl

Tel: +48 447 71 11
Fax: +48 447 71 10
Adres:
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

Wiosenna odsłona promocji „Więcej niż design”
47. Krakowskie Targi Budownictwa
Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Orgadata East Europe

  Ponad 30 lat doświadczenia, nacisk na jakość oferowanych usług i prawdziwa pa…
  Orgadata East Europe
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»