rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Prestiżowe wyróżnienie Builder Awards 2020 - Polski Herkules dla Rafała Michalskiego- Prezesa Grupy Blachotrapez

image

Statuetka POLSKI HERKULES jest prestiżowym wyróżnieniem w branży budowlanej, przyznawanym za skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, za wieloletnie efektywne zarządzanie, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową. Kapituła Builder Awards jak również Wydawcy Magazynu Builder uhonorowali Rafała Michalskiego – Prezesa Grupy Blachotrapez statuetką Polski Herkules 2020 za innowacyjne i wyróżniające się podejście, które znacząco wpływa na rozwój polskiego budownictwa. Doceniając tym samym umiejętne i strategiczne dopasowanie się firmy Blachotrapez do zmian, jakie zachodzą na rynku.
Nowoczesny system zarządzania opierający się na kompatybilności i współpracy wszystkich elementów składowych pozwala na pełną kontrolę i organizację pracy całego systemu.  Takie podejście sprawia, że dziś Blachotrapez to lider branży, znacząco wyróżniający się spośród konkurencji. Nowoczesne zakłady produkcyjne, unikatowe nowości produktowe oraz zaawansowane technologicznie usługi jak Express Dach 72h – kompletny dach na Twojej budowie w trzy doby, to efekt zarówno współpracy całego zespołu, ale i wyróżniających się zdolności liderskich.- Budując silną pozycję marki na konkurencyjnym rynku, naszym celem nie jest jedynie wzrost sprzedaży, ale i rozwój – innowacyjny rozwój na wielu poziomach.  Inwestujemy w ludzi, w ich potencjał i kwalifikacje, to ważne by znać wartość pracownika i umieć to wykorzystać -  mówi Rafał Michalski, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Blachotrapez. - Otrzymanie wyróżnienia Polski Herkules to przede wszystkim potwierdzenie, iż sukces buduje się razem. Mam świadomość, iż styl zarządzania ma znaczenia, ale współpraca i zaangażowanie całego zespołu pozwala osiągnąć sukces.

 
Gala Builder Awards to wydarzenie, podczas którego na pierwszym planie są firmy i organizacje, sukcesy i budownictwo, a przede wszystkim ludzie. Jednak w tym roku ze względu na pandemię spowodowaną chorobą COVID-19 uroczystości zostały odwołane.  Informacje na temat finału i laureatów zostaną zamieszczone w serwisie internetowym builderpolska.pl oraz w wersji cyfrowej „Builder Leaders 2020”.
 
Serdecznie dziękujemy za otrzymane wyróżnianie
 

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Szkolenie: Alu-Edukator Online - Nowości w systemach budowlanych serii MB - Aluprof&Dormakaba
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku roz…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Polecamy
dodaj+ «»