rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Produkty Sokółka Okna i Drzwi z 25-proc. rabatem

image

Ruszyła promocja marki Sokółka Okna i Drzwi. Wszystkie okna i drzwi tarasowe w wersji drewnianej oraz drewniano-aluminiowej można obecnie kupić z 25-proc. zniżką. Oferta specjalna jest ważna do 15 marca.


Promocję przygotowano z myślą o osobach, które chcą kupić wysokiej jakości, energooszczędne okna i drzwi tarasowe. Produkty marki Sokółka Okna i Drzwi cechują się atrakcyjną stylistyką i doskonałą izolacyjnością termiczną. Gwarantują one komfort użytkowania i mniejsze zużycie energii przez wiele lat.


Ofertą specjalną objęte zostały zarówno okna drewniane THERMO 80, ELITE 92 i EURO, jak i drewniano-aluminiowe z linii PURO, PURO PASSIVE, THERMO 80 ALU, ELITE 92 ALU i EURO ALU. W promocyjnych cenach można również kupić drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne THERMO HS i ECO LINE – w wersji drewnianej i drewniano-aluminiowej.


 „Nasze okna i drzwi tarasowe umożliwiają realizację różnorodnych projektów architektonicznych – zarówno nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych. Ramy mogą zostać wykonane w rozmaitych kolorach, rozmiarach i kształtach. Bardzo dobre parametry izolacyjności cieplnej sprawiają, że produkty Sokółka Okna i Drzwi idealnie sprawdzają się w  budownictwie energooszczędnym i pasywnym” – mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager Inwido Polska SA / Sokółka Okna i Drzwi.


Okna i drzwi tarasowe marki Sokółka Okna i Drzwi produkowane są ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, modrzewiowego, meranti lub dębu. Profile wykonuje się z czterech warstw drewna z odpowiednio dobranym, naprzemiennym układem słojów, dzięki czemu są niezwykle stabilne i trwałe. Profile drewniano-aluminiowe osłania się dodatkowo od zewnątrz aluminiową nakładką, która chroni przed działaniem warunków atmosferycznych. Tego typu ramy nie wymagają okresowej renowacji.


Wszystkie produkty marki Sokółka Okna i Drzwi mają bardzo dobre parametry izolacyjności cieplnej. Już teraz spełniają one wymagania, które zaczną obowiązywać dopiero od 2021 roku. Współczynnik przenikania ciepła Uw okien i drzwi tarasowych wynosi 0,8-0,9 W/m2K,
a w przypadku okien dla budownictwa pasywnego nawet 0,66 W/m2K. We wszystkich produktach standardowo montowany jest pakiet 3-szybowy ze szkłem niskoemisyjnym, ciepłymi ramkami dystansowymi i wypełnieniem przestrzeni międzyszybowej argonem.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Sokółka Okna i Drzwi

E-mail: callcenter@sokolka.com.pl

WWW: www.sokolka.com.pl

Tel: +48 85 722 02 78
Fax: +48 85 722 02 96
Adres:
Lotników Lewoniewskich 1
16-100 Sokółka

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…
  Elektronika SA

Polecamy
dodaj+ «»