rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Promocja w firmie Hörmann- Drzwi, bramy, napędy na miarę potrzeb i upodobań

image

Marzysz o zmianach na wiosnę? Chcesz odnowić dom lub zakończyć jego budowę? Szukasz komfortowej, niezawodnej, trwałej bramy garażowej i drzwi, które dopasujesz idealnie do swoich potrzeb? Jeszcze do końca maja firma Hörmann oferuje wiele produktów stolarki budowlanej w niezmiennej, promocyjnej cenie.

 

Atutem tej promocji jest stabilna, niska cena, a także możliwość skonfigurowania bramy garażowej oraz drzwi wejściowych i wewnętrznych w taki sposób, by spełniały indywidualne wymagania, dotyczące zarówno funkcjonalności, komfortu użytkowania, bezpieczeczeństwa, jak i estetyki.


Brama segmentowa RenoMatic
Dostępna w czterech promocyjnych wymiarach automatyczna segmentowa brama gararażowa RenoMatic to propozycja zarówno dla inwestorów szukających wyrafinowanych rozwiązań estetycznych, jak i tych wszystkich, którym zależy na dobrych zabezpieczeniach przeciwwłamaniowych. Ci pierwsi znajdą tu między innymi bramy z szerokimi, eleganckimi przetłoczeniami w modnych matowych kolorach Matt deluxe lub np. z bardzo trwałą i oryginalną, imitującą kamień, powierzchnią Duragrain Diamon Stone. Drudzy zdecydują się na wyposażenie przeciwwamaniowe w klasie RC 2. Bramy RenoMatic opcjonalnie można też wyposażyć w najnowszej generacji napędy firmy Hörmann i w ten sposób włączyć je w system domu inteligentnego. Będą wtedy także szybsze i łatwiejsze w obsłudze, bo obsługiwane za pomocą aplikacji w domu i z każdego miejsca na świecie.


Drzwi zewnętrzne – piękne i funkcjonalne
Szerokie możliwości dostosowania do indywidualnych gustów i potrzeb stwarza także promocyjna oferta drzwi zewnętrznych. Wybierać tu można spośród kilku typów drzwi - od stalowych, przez aluminiowe, po te zbudowane z aluminium i stali nierdzewnej. Duży wybór wzorów, kolorów, oklein i modnychKONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Hörmann Polska

E-mail: info@hormann.pl

WWW: www.hormann.pl

Tel: infolinia 801 500 100 /Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora
Adres:
Otwarta 1
62-052 Komorniki

Emiter: Szkolenie Smart Home GRENTON

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Robert Bosch

  Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to naj…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret

Polecamy
dodaj+ «»