rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Ciepło, komfortowo, bezpiecznie i pięknie. Bramy garażowe i drzwi wejściowe firmy Hörmann

image

Nie ma co ukrywać – żyjemy w erze budownictwa energooszczędnego. Coraz większą uwagę zwracamy na izolacyjność cieplną stolarki otworowej. W tegorocznej ofercie promocyjnej firmy Hörmann znajdziemy grubsze i cieplejsze bramy garażowe.Są o wiele lepsze od zeszłorocznej promocji. Lepsza izolacyjność nie wpłynie na wzrost ceny. Energooszczędne drzwi Thermo65 są wykonywane na wymiar i stanowią uzupełnienie oferty. Je także znajdziemy w dobrej cenie. Promocja obowiązuje do końca roku.


Ciepły garaż

W sezonie tym bramy segmentowe RenoMatic i RenoMatic light wykonane są ze stalowych segmentów o grubości 42 mm, szczelnie wypełnionych pianką poliuretanową. Bramy te są wyposażone w wysokiej jakości uszczelki pomiędzy segmentami, na obwodzie i w progu. Oznacza to, że współczynnik przenikania ciepła U dla całej wbudowanej bramy wynosi ponad 1.3 W/( m2K). Taki typ bramy zapobiega ucieczce ciepła z garażu i chroni przed nadmiernym utratom ciepła w przylegającym do niego domu.

 

Bezpiecznie jak w sejfie

Napęd ProMatic jest wyposażeniem bram RenoMatic. Podnosi on nie tylko komfort użytkowania bramy, ale zapewnia również wysokie bezpieczeństwo mieszkańców. Urządzenie to posiada specjalny dwukierunkowy system sterowania radiowego BiSecur. System ten otrzymał certyfikat od ekspertów ds. bezpieczeństwa z Uniwersytetu Ruhr w Bochum. Nowatorski system jest gwarancją najwyższego zabezpieczenia sygnału wysyłanego z pilota do napędu przed jego skopiowaniem. Działa on w technologii 128 bitów. Taki sposób kodowania wykorzystywany jest w bankowości elektronicznej. Niektórzy producenci używają nadal 40-bitowego kodu sygnału, który nie zapewni wysokiej ochrony. W rezultacie, gdy skorzystamy z napędu, możemy dać szansę złodziejowi na skopiowanie kodu. Wówczas trudno będzie nam udowodnić włamanie. Tym samym staje się niemożliwe uzyskanie od ubezpieczyciela odszkodowania.

Horman promocja

 

Niezwykła wygoda

Napęd z systemem BiSecur pozwoli nam sterować bramą, jak również sprawdzi w każdej chwili czy brama jest otwarta lub zamknięta. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku nadajnika dioda LED zasygnalizuje położenie bramy odpowiednim kolorem. W ten sposób będziemy mieć pewność, że polecenie zostało wykonane. Nawet wtedy, gdy brama znajduje się poza zasięgiem wzroku.
Ogromną zaletą automatycznych bram garażowych wyposażonych w napęd jest brak konieczności montowania dodatkowej klamki na zewnętrznej stronie płyty bramy. To potrzebny element do ręcznej obsługi bramy, ale psujący jej estetykę. Ci, którzy nie potrzebują automatycznej bramy i chcą wybrać tańsze rozwiązanie, znajdą w ofercie firmy Hörmann bramę RenoMatic light, zawierającą uchwyt do obsługi ręcznej. Koszt bramy RenoMatic light w standardowych wymiarach wynosi 1710 PLN plus VAT.
 

Image na wymiar

Nie zaprzeczajmy – wybór bramy garażowej jest równie ważny. W końcu chcemy, by komponowała się zresztą domu, a nie odcinała się na jego tle, psując wygląd elewacji. Dlatego bramy RenoMatic i RenoMatic light ze średnim przetłoczeniami M możemy dostać w kilku rodzajach nowatorskich powierzchni i w interesujących kolorach, a także w modnym kolorze antracytowym. Oba modele występują w różnych wymiarach. Dzięki temu łatwiej nam będzie dopasować je do różnej wielkości otworów.
Drzwi Thermo65 są wykonywane dokładnie na wymiar. One także są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Ułatwi to nam podejmowanie decyzji przy remoncie lub w trakcie budowy domu. Dla przykładu: gdy wymieniamy stare drzwi na nowe to otwór drzwiowy pozostaje niezmieniony. Drzwi Thermo65 są dostępne o szerokości maksymalnie do 1250 mm i wysokości maksymalnej do 2250 mm.

Energooszczędne drzwi

Drzwi Thermo65 gwarantują wysoką izolację cieplną. Ich współczynnik przenikania ciepła UD wynosi ponad 0.87 W/(m2K). Jest to wynikiem bardzo przemyślanej budowy, składającej się ze stalowej płyty drzwiowej o grubości 65 mm z przegrodą termiczną, ościeżnicą o grubości 80 mm z przegrodą termiczną i z progiem z aluminium oraz tworzywa sztucznego z przegrodą termiczną. Potrójna płaszczyzna uszczelnienia powstrzyma ucieczkę ciepła z domu. Dostępne są wzory z przeszkleniem, które są wyposażone w 3-szybowe szkło termoizolacyjne.

 

Moc i trwałość

Niewidoczny profil skrzydła, wykonany z kompozytu, zapewnia drzwiom Thermo65 lepszą izolację termiczną. Dzięki temu rozwiązaniu zwiększy się ich stabilność i wykluczymy ryzyko odkształcenia się płyty drzwiowej. Budowie drzwi jest niezwykle mocna i trwała. O nasze bezpieczeństwo zadba wielopunktowe ryglowanie z zamkiem głównym i dwoma kombinacjami: czop/rygiel obrotowo – hakowy. Dodatkowo, za dopłatą, znajdziemy w ofercie sześć wzorów drzwi promocyjnych Thermo65 w klasie przeciwwłamaniowej RC2. Koszt drzwi Therma65 wynosi od 3690 PLN plus VAT.
 

Elegancka wizytówka

Drzwi z oferty firmy  Hörmann staną się cudowną wizytówką domu. W ofercie znajdziemy aż osiem atrakcyjnych wzorów o powierzchniach lakierowanych i w okleinie Decograin, w tym również w dwóch rodzajach oklein drewnopodobnych. Elegancki, spójny charakter całości otrzymamy, gdy dopasujemy odpowiednią bramę garażową RenoMatic lub RenoMatic light.

Tegoroczna promocyjna oferta bram garażowych i drzwi wejściowych firmy  Hörmann spełnia wyszukane, wzorniczo i technologicznie, oczekiwania inwestorów. Bez problemu zaspokoi potrzeby mniejszych inwestycji. To świetna propozycja dla tych, którzy remontują domy.
Opracowanie, redakcja: M.T.
Na podstawie materiałów firmy Hörmann
Materiał objęty prawem autorskim. Publikacja w części lub w całości wyłącznie za zgodą redakcji.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Hörmann Polska

E-mail: info@hormann.pl

WWW: www.hormann.pl

Tel: infolinia 801 500 100 /Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora
Adres:
Otwarta 1
62-052 Komorniki

Jeszcze więcej kolorów w ofercie MS więcej niż OKNA!
INTERsoft: ArCADia 10 (d. ArCADia-INTELLICAD)

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…
  Elektronika SA

Polecamy
dodaj+ «»