rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Rawlplug: Wyróżnienie dla firmy na Gali "Kreator Budownictwa 2022"

image

Firma Rawlplug laureatem tytułu "Kreator Budownictwa 2022", otrzymała wyróżnienia w trzech kategoriach.


17 listopada odbyła się finałowa gala „Kreatora Budownictwa Roku”. Wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa jest coroczną okazją do wyróżnienia osób, firm, produktów oraz inwestycji kreujących rynek budowlany w Polsce. W tym roku zdobyliśmy wyróżnienia w aż trzech kategoriach, co jest dla nas dowodem, że pozostajemy liderem pod względem rozwoju i innowacyjności. Tegoroczną uroczystość zainaugurował Mariusz Dobrzeniecki, prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. – Bardzo mnie cieszy, że projekt Kreator Budownictwa Roku 2022 pokazuje kierunki rozwoju inżynierów. To dobre wzorce, indywidualne sukcesy i osiągnięcia, które wskazują drogę dla całego środowiska. Drogę coraz ciekawszą, dającą z dnia na dzień nowe możliwości. Budujemy coraz szybciej, wyżej, bezpieczniej. Do tego dochodzi coraz większa odpowiedzialność za środowisko, które nas otacza, i świadomość przestrzeni, w jakiej funkcjonują nasze realizacje – mówił Mariusz Dobrzeniecki, prezes PIIB.


Kapituła doceniła między innymi naszą platformę elektronarzędzi akumulatorowych, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wykonawców nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Podczas finałowej Gali, nagrody w imieniu Rawlplug odebrali: Anna Szymańska-Mateja, Manager Marketingu oraz Jarosław Bienias, Dyrektor Marketingu, Sprzedaży DIY i Floty. Jarosław Bienias podkreślił doświadczenie, jakie Rawlplug czerpie z ponad 100-letniej historii oraz to, jak wykorzystaliśmy je do stworzenia pierwszych polskich elektronarzędzi od kilkudzisięciu lat. Z kolei Anna Szymańska-Mateja zaprosiła uczestników wydarzenia do odwiedzenia pobliskich targów narzędziowych, gdzie nasze elektronarzędzia można było nie tylko zobaczyć, ale też przetestować. Jesteśmy dumni nie tylko z samego wyróżnienia, ale i z grona, w jakim się znaleźliśmy. Wśród laureatów „Kreatora Budownictwa” znalazło się wiele marek, produktów i inwestycji, które faktycznie wpływają na rozwój budownictwa w Polsce. Znaleźć się w tak zacnym gronie to nie lada wyróżnienie i przyjemność.


Projekt „Kreator Budownictwa” odbywa się już od dwunastu lat. W tym roku wydarzenie to zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Partnerem biznesowym nagrody jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest Park Sp. z o.o. Z kolei patronami medialnymi wydarzenia były ogólnopolski „Dziennik Gazeta Prawna” oraz serwis www.gazetaprawna.pl, na łamach których został zamieszczony czterostronicowy dodatek z informacjami o projekcie i wyróżnionych laureatach.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Rawlplug

E-mail: bok@rawlplug.com

WWW: www.rawlplug.pl

Tel: +48 71 326 01 00
Fax: +48 71 32 56 590
Adres:
Kwidzyńska 6c
51-416 Wrocław

Atum: Kurs certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych z elektryką

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»