rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Renata Skawska oraz Rafał Michalski – wyróżnieni za wybitne osiągnięcia w branży budowlanej

image

Szczególna nominacja oraz wyróżnienie w kategorii „Kobieta w branży budowlanej” dla Renaty Skawskiej – właścicielki firmy Blachotrapez, prestiżowa nagroda „Lider CEO w branży budowlanej” dla Rafała Michalskiego – Prezesa Grupy Blachotrapez.

Redakcja magazynu Businesswoman&life po raz trzynasty na gali Polish Businesswoman Awards, nagrodziła wybitne osobowości, odznaczające się profesjonalizmem, etyką w działaniu i kreatywnością. Podczas uroczystej Gali Polish Businesswoman Awards, wręczono statuetki przedsiębiorcom za ich osiągnięcia i doświadczenie zawodowe. 
 

Współpraca i skuteczne przywództwo

Nad spektakularną przewagą konkurencyjną oraz efektywnym zarządzaniem dzięki intuicji biznesowej oraz doświadczeniu czuwa dwóch najważniejszych przedstawicieli firmy Blachotrapez. Kobieta sukcesu, wyjątkowa osobowość prężnie działająca w branży, która mogłaby się wydawać zdominowana przez mężczyzn – Renata Skawska oraz skuteczny CEO z wieloletnim doświadczeniem – Rafał Michalski.


 

Blachotrapez to jedna z najważniejszych polskich spółek, która na rynku działa już ponad 50 lat. To efekt strategicznych decyzji właścicielki firmy Pani Renaty i zaufania wobec obecnego Prezesa. Córka Państwa Luberdów – założycieli Blachotrapez, powołała niezależny zarząd pod przewodnictwem prezesa, który przyszedł całkowicie z zewnątrz. Decyzja ta dała początek nowym sukcesom i efektywnym wynikom. Prezes Rafał Michalski to wizjoner myśli technologicznej, skuteczny CEO i przede wszystkim człowiek, który zawsze stawia na swoich. Dzięki swojemu otwartemu podejściu wprowadził firmę Blachotrapez w zupełnie inną erę rozwoju. Realizacja strategicznych inwestycji sprawiła, iż dziś Grupa Blachotrapez to nie tylko niezawodne pokrycia dachowe i elewacyjne, ale i systemy rynnowe marki KROP oraz rozwiązania fotowoltaiczne od Revolt Energy. Blachotrapez to nowa definicja jakości, pełne zadowolenie dla klienta i szacunek pracy dla dekarza. 

Kapituła doceniła nowoczesne podejście do zarządzania oraz wyróżniającą się współpracę przyznając tytuł w kategorii „Kobieta w branży budowlanej” dla Renaty Skawskiej – właścicielki firmy Blachotrapez oraz „Lidera CEO w branży budowlanej” dla Rafała Michalskiego. 
 

Serdecznie dziękujemy za otrzymane wyróżnienia!KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Systherm: Warsztaty klimatyzacyjne

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku roz…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Polecamy
dodaj+ «»