rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Rusza promocja na drzwi kompozytowe VIKKING

image

Firma VIKKING uruchamia akcję promocyjną Drzwi na piątkę. Wysokiej jakości, energooszczędne i nowoczesne drzwi kompozytowe można już teraz kupić w specjalnych cenach. Akcja potrwa od 17.05.2021 do 25.06.2021. 
Osoby poszukujące drzwi mają doskonałą możliwość skorzystania z oferty przygotowanej przez producenta. VIKKING przygotował wiele wariantów promocyjnych, którymi chce zachęcić różne grupy klientów do skorzystania z oferty. Rozpoczynający się sezon zwiększonych remontów jest więc doskonałym czasem na inwestycje w dobrą stolarkę.


Jak zaznacza Piotr Roszkowski koordynator działań marketingowych firmy VIKKING: "Bardzo się cieszymy, że nasza wcześniejsza promocja została przez Państwa tak chętnie przyjęta. Na specjalne życzenie klientów wznawiamy dobrze znane rabaty na drzwi kompozytowe.  Słuchając potrzeb naszych klientów, VIKKING postanowił zadbać w sposób szczególny o swoich przyjaciół. Promocja DRZWI NA PIĄTKĘ, którą właśnie rozpoczynamy, obejmuje 5 specjalnych rozwiązań".
 
 • Kolor od strony wewnętrznej za 1 zł
 • Wykonanie niestandardowego wymiaru drzwi za 1 zł
 • Wykonanie drzwi w rozmiarze XXL za 1 zł
 • Wykonanie niestandardowego wymiaru doświetla za 1 zł
 • Dodatkowy rabat na drzwi kompozytowe

-Dajemy możliwość zamówienia wymarzonych DRZWI KOMPOZYTOWYCH w specjalnych cenach. Nowoczesne, ultra ciepłe o parametrach nieosiągalnych dla innych producentów. Warto poznać wyjątkowość drzwi kompozytowych firmy VIKKING. Proponujemy naszym klientom zaprojektowanie personalizowanych rozwiązania, które będą wizytówką w ich domu – dodaje Piotr Roszkowski   


*Promocją zostały objęte drzwi kompozytowe dostępne w czterech liniach produktowych: Arctic, Arctic Plus, Arctic Ultra oraz w najwyższej linii technologicznej – ULTIMATE. Akcja potrwa od 17.05.2021 do 25.06.2021.

  
Szczegółowe zasady promocji znajdą Państwo na stronie producenta: www.vikking.eu oraz w salonach sprzedaży VIKKING w całej Polsce.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Vikking KTS

E-mail: marketing@vikking.eu

WWW: www.vikking.eu

Tel: +48 83 342 26 11
Adres:
Aleja Solidarności 4
21-500 Biała Podlaska

Renata Skawska oraz Rafał Michalski – wyróżnieni za wybitne osiągnięcia w branży budowlanej
Systherm: Warsztaty klimatyzacyjne

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…

Polecamy
dodaj+ «»