rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Ruszył cykl szkoleń on-line dla dekarzy „Montowanie na ekranie"

image

W lutym br. firma VELUX przygotowała cztery specjalistyczne szkolenia montażowe on-line dla dekarzy. Nowa formuła szkoleń to odpowiedź na zapotrzebowanie pogłębiania wiedzy z praktycznych aspektów instalacji okien dachowych i innych produktów VELUX. To także konieczność, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom w związku z obowiązującymi restrykcjami sanitarnymi.Szkolenia on-line w branży dekarskiej to nowość, gdyż do tej pory ta grupa zawodowa rzadko uczestniczyła w wirtualnych spotkaniach szkoleniowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom dekarzy i jednocześnie dbając o ich bezpieczeństwo firma VELUX wypracowała interesującą formułę szkoleń nazwaną „Montowanie na ekranie". Na spotkaniach prezentowane są szczegóły techniczne związane z montażem różnych rozwiązań VELUX. Szkolenie odbywa się w Ośrodku Szkoleniowym Mazowieckiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, a w jego organizacji firmę VELUX wspierają aktywni zawodowo dekarze z wieloletnim stażem. Zbliżenia czynności montażowych ułatwiają uczestnikom obserwowanie precyzyjnych etapów instalacji, aby dobrze powtórzyć je później na budowie. W trakcie szkolenia jest możliwość zadawania pytań. Dla najbardziej aktywnych organizatorzy przygotowali konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, zaś uczestnicy Programu Rekomendowany Wykonawca VELUX za udział mogą zdobyć punkty do corocznego rankingu EXPERT VELUX.


Szkolenie jest bezpłatne, aby wziąć w nim udział wymagana jest rejestracja on-line. W dniu szkolenia wystarczy podłączyć się do Internetu o wyznaczonej godzinie korzystając z otrzymanego linku. Można korzystać z komputera, tabletu lub smartfona. W ramach utrwalania wiedzy, po szkoleniu, można obejrzeć relację w postaci filmu opublikowanego na kanale YouTube VELUX Polska.


W lutym szkolenia będą obywać się co środę w godz. popołudniowych. Tematyka szkoleń będzie następująca:

 
 • 3 luty Montaż okien dachowych w zestawach KOMBI 
 • 10 luty Montaż okien kolankowych VFE w zestawie z oknem dachowym
 • 17 luty Montaż rolet zewnętrznych SML, SSL, SSS 
 • 24 luty Systemy elektrycznego sterowania, montaż silnika KMG


Link do rejestracji: Montowanie na ekranie (velux.pl)

 
-„Pierwsze tego rodzaju szkolenie odbyło się 17 grudnia ubiegłego roku i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony dekarzy. To przekonało nas, że taka formuła w atrakcyjny sposób pogłębia wiedzę profesjonalistów, z którymi na co dzień współpracujemy, a obecnie musieliśmy ograniczyć bezpośrednie kontakty. Oczywiście zawsze można obejrzeć film instruktażowy, ale to nie to samo co połączenie się on-line z kolegami po fachu, w tym samym terminie. Niezwykle ważna dla mnie jest interakcja z uczestnikami i na bieżąco udzielanie odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania techniczne" – mówi Sławomir Łyskawka, dyrektor techniczny VELUX, pomysłodawca cyklu szkoleń „-„Pierwszy raz brałem udział w takim szkoleniu instruktażowym on-line wraz z producentem. Było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Gorąco Was zachęcam, koledzy po fachu, do uczestnictwa w całym cyklu. To duża porcja wiedzy ułatwiająca codzienną pracę, a nieduża inwestycja czasowa, bo każde spotkanie trwa niewiele ponad godzinę. Wszystko jest pokazane w najdrobniejszych szczegółach i co ważne możecie o wszystko zapytać wprost" – mówi Dariusz Tymiński, dekarz z woj. mazowieckiego.


Szkolenie prowadzą Sławomir Łyskawka, dyrektor techniczny, doradcy techniczni VELUX, a także goście - doświadczeni z dekarze całej Polski. Za wsparcie organizacyjne i moderację rozmów na czacie odpowiada Justyna Ściesiek, z działu marketingu, która jest opiekunem Programu Rekomendowany Wykonawca.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

VELUX Polska

E-mail: kontakt@velux.pl

WWW: www.velux.pl

Tel: +48 22 337 70 00
Fax: +48 22 337 70 75
Adres:
ul. Krakowiaków 34
02-255 Warszawa

Szkolenie: Alu-Edukator Online - Nowości w systemach budowlanych serii MB - Aluprof&Dormakaba
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku roz…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Polecamy
dodaj+ «»