rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Smart Home by MS

image

Rozumiemy zmieniający się świat oraz potrzeby naszych klientów. Cenimy komfortowe i nowoczesne rozwiązania w inteligentnym domu, dlatego wprowadzamy promocję Smart Home by MS. Dzięki niej inteligentne sterowanie dostępne już za 1 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami rabatów.


Inteligentny dom za pomocą jednego kliknięcia

Na każdym kroku spotykamy się z nowoczesnymi technologiami i stają się one nieodzowną częścią naszego życia. Korzystamy z nowoczesnych telefonów, z ultraszybkiego Internetu, jeździmy samochodami naszpikowanymi elektroniką, a nasze domy wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania. Kiedyś na automatykę domową mogli pozwolić sobie tylko nieliczni. Teraz inteligentne sterowanie domowymi urządzeniami (np. roletami zewnętrznymi albo żaluzjami fasadowymi) jest w zasięgu ręki prawie każdego. Chętniej sięgamy po takie rozwiązania, ponieważ są powszechne, podnoszą domowy komfort, a także sprawiają, że czujemy się bezpieczniej. Bez względu na to, czy jesteśmy w domu, czy przebywamy poza nim, możemy wpłynąć na to, co zadzieje się w środku albo na zewnątrz. Jednym prostym kliknięciem spowodujemy np. otwarcie lameli żaluzji i wpuścimy światło podczas słonecznego dnia.Steruj osłonami z pomocą asystenta głosowego
Możemy pójść o krok dalej i komunikować się z naszym sercem inteligentnego domu nie tylko za pomocą kliknięcia, ale za pośrednictwem wydawania poleceń głosowych. Zintegrowana technologia inteligentnego sterowania współpracuje z systemami Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple HomeKit. Wystarczy krótkie „Alexa, start my day” i asystent głosowy pomoże rozpocząć nasz dzień. Oznacza to, że po prostu podniesie rolety, a do naszego domu wpadną promienie wschodzącego słońca. W ten sposób inteligentne rozwiązania pozwalają na programowanie scenariuszy, wywoływanie określonych scen i zdarzeń w domu, w którym obecnie przebywamy albo podczas wyjazdu. Takie możliwości pozwalają na dopasowanie sterowania do potrzeb użytkowników. Właściciele zaś mogą cieszyć się wolnym czasem w domu, który myśli, czuje i słucha.


Smart Home by MS w atrakcyjnej cenie – warunki promocji
Spełniając oczekiwania naszych Klientów i podążając za inteligentnymi rozwiązaniami technologicznymi, wprowadzamy korzystną cenę na zakup centrali do sterowania osłonami.
W ramach promocji złożenie zamówienia na minimum 10 sztuk rolet dowolnego typu z silnikami MOBILUS Senso ERS albo 10 sztuk rolet lub żaluzji fasadowych dowolnego typu, wyposażonych w podtynkowe odbiorniki radiowe MOBILUS Cosmo C-MR / C-ZR, upoważnia do zakupu centrali domu inteligentnego MOBILUS Cosmo GTW w cenie 1 zł. Z kolei nabycie 10 sztuk rolet dowolnego typu z silnikami Somfy Oximo io lub Somfy RS100 albo 10 sztuk żaluzji fasadowych dowolnego typu z silnikami Somfy J4 io Protect umożliwia zakup centrali domu inteligentnego Tahoma Switch Pro w cenie 1 zł.


W zleceniach mogą znajdować się różne rodzaje produktów objętych promocją – ważne, by suma wszystkich napędów w zleceniu nie była niższa niż 10 sztuk, czyli np. 9 rolet + 1 żaluzja.
Promocja będzie realizowana do momentu wyczerpania się zapasów magazynowych na centrale Mobilus Costmo GTW oraz Tahoma Switch Pro, których posiadamy ograniczoną ilość.


Szczegółowe informacje dostępne są w salonach sprzedaży.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.

E-mail: info@ms.pl

WWW: www.ms.pl

Tel: +48 59 841 08 00
Fax: +48 59 841 08 02
Adres:
Portowa 16
76-200 Słupsk

Atum: Kurs certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych z elektryką

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Robert Bosch

  Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to naj…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret

Polecamy
dodaj+ «»