rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Śnieżka w 13. edycji konkursu „Raporty Społeczne”

image

Już po raz drugi raport niefinansowy FFiL Śnieżka SA, prezentujący jej działania z obszaru zrównoważonego rozwoju, walczy o wyróżnienie w konkursie „Raporty Społeczne” organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Poza jury publikacje ocenią także internauci – głosowanie potrwa do 16 września.Do 13. edycji konkursu na najlepiej sporządzone publikacje z zakresu raportowania niefinansowego zgłoszono 45 publikacji. Wśród nich, po raz drugi, znalazł się raport Śnieżki. Z tegoroczną publikacją można zapoznać się pod adresem: http://raportroczny2018.sniezka.pl.
Publikacje zostaną nagrodzone w siedmiu kategoriach, a jedną z nagród przyznają internauci. Głosowanie rozpoczęło się 16 sierpnia i potrwa do 16 września. Można wziąć w nim udział poprzez formularz dostępny na stronie http://raportyspoleczne.pl. Wyniki zostaną ogłoszone na gali konkursu w październiku br.
Swoje działania w obszarach odpowiedzialnego biznesu (CSR) i zrównoważonego rozwoju Śnieżka opisuje w oświadczeniu nt. informacji niefinansowych. W zeszłym roku publikacja Śnieżki – Siła wnętrza. Raport roczny 2017 – otrzymała od dziennikarzy wyróżnienie za najlepszy debiut. Jurorzy docenili m.in. przejrzystą formę prezentacji obszarów oddziaływania.O konkursie
Konkurs „Raporty Społeczne” promuje ideę odpowiedzialnego biznesu (CSR), zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i zaangażowania społecznego, a także dobre praktyki w zakresie raportowania niefinansowego. Nagradzanie i wyróżnianie są te firmy, organizacje i instytucje, które nie tylko prowadzą działalność w sposób społecznie odpowiedzialny, ale również przejrzyście i wiarygodnie prezentują w swoich raportach inicjatywy podejmowane w tych obszarach.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Foveo Tech

E-mail: marketing@foveotech.pl

WWW: www.foveotech.pl

Tel: +48 14 681 11 11
Adres:
Dębicka 44
39-207 Brzeźnica

Szkolenie LG - Multi V Instalacje
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»