rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Sokółka Okna i Drzwi na targach w Szczecinie

image

Marka Sokółka Okna i Drzwi zaprezentuje się na Targach BUD-GRYF & HOME 2018 w Szczecinie. Targi odbędą się w dniach 16-18 marca w Hali MTS przy ul. Struga 6-8.

 

Targi będą okazją do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami zastosowanymi w produktach Sokółka Okna i Drzwi. Oferta marki obejmuje energooszczędne okna i drzwi tarasowe w wersji drewnianej oraz drewniano-aluminiowej.

 

„Na ekspozycji będzie można obejrzeć produkty wpisujące się w aktualne trendy budownictwa. Znajdą się wśród nich drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne z linii THERMO HS i ECO LINE. Doskonale sprawdzają się one przy realizacji wielkogabarytowych przeszkleń, tak chętnie stosowanych w nowoczesnych domach" – mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager Inwido Polska / Sokółka Okna i Drzwi.

Dodatkowo na stoisku marki Sokółka Okna i Drzwi zaprezentowane zostaną okna ELITE 92 i THERMO 80. Ich elegancką stylistykę o delikatnie zaokrąglonych profilach docenią osoby poszukujące klasycznej elegancji.

 

Inwestorzy poszukujący rozwiązań polecanych dla budownictwa pasywnego będą mogli uzyskać informacje na temat okien PURO PASSIVE. Mają one współczynnik Uw na poziomie 0,66 W/m2K, a ich najwyższy standard termoizolacyjności został potwierdzony certyfikatem Passive House Institut w Darmstadt.

 

Eksperci marki Sokółka Okna i Drzwi będą udzielać porad na stoisku nr 37.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Sokółka Okna i Drzwi

E-mail: callcenter@sokolka.com.pl

WWW: www.sokolka.com.pl

Tel: +48 85 722 02 78
Fax: +48 85 722 02 96
Adres:
Lotników Lewoniewskich 1
16-100 Sokółka

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Orgadata East Europe
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»