rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Sokółka Okna i Drzwi wystawcą na targach w Jaworznie

image

Marka Sokółka Okna i Drzwi weźmie udział w XXI Jaworznickich Targach Twój Dom, Twoje Otoczenie – Budownictwo, Ogrzewanie, Wnętrza. Targi odbędą w dniach 14-15 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80.

 

Podczas tegorocznej edycji targów zaprezentujemy inteligentne rozwiązania pozwalające na zdalne zarządzanie stolarką okienną. Na ekspozycji będzie można obejrzeć i przetestować działanie okna SMART PURO. Jest ono wyposażone w funkcję automatycznego uchylania, dodatkowo dołączona jest do niego żaluzja fasadowa i oświetlenie. Całością można sterować za pomocą pilota lub smartfona” – mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager Inwido Polska/Sokółka Okna i Drzwi.

 

W czasie targów będzie można uzyskać informacje również o innych produktach z oferty marki Sokółka Okna i Drzwi. Są wśród nich wysokiej jakości okna i drzwi tarasowe – drewniane i drewniano-aluminiowe. Dostępne linie produktowe umożliwiają realizację różnorodnych projektów architektonicznych. W nowoczesnym budownictwie idealnie sprawdzą się okna PURO – cechujące się minimalistycznym designem oraz drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne (THERMO HS, THERMO HS ALU, ECO LINE i ECO LINE ALU), które pozwalają na tworzenie wielkogabarytowych przeszkleń. Inwestorzy ceniący klasyczne piękno i ponadczasową elegancję mają do wyboru okna o delikatnie zaokrąglonych profilach, np. ELITE 92, ELITE 92 ALU, THERMO 80 i THERMO 80 ALU. W ofercie są też okna pasywne PURO PASSIVE oraz tzw. skandynawskie czyli otwierane na zewnątrz (modele EURO i EURO ALU).

 

Wyróżnikiem produktów marki Sokółka Okna i Drzwi jest również doskonała izolacyjność cieplna. Współczynnik przenikania ciepła Uw okien i drzwi tarasowych wynosi 0,8-0,9 W/m²K, a w przypadku okien pasywnych 0,66 W/m²K.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Sokółka Okna i Drzwi

E-mail: callcenter@sokolka.com.pl

WWW: www.sokolka.com.pl

Tel: +48 85 722 02 78
Fax: +48 85 722 02 96
Adres:
Lotników Lewoniewskich 1
16-100 Sokółka

Kongres Pożarnictwa FIRE|SECURITY EXPO 2018

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Immergas

  Historia Immergas Polska Sp. z o.o. rozpoczęła się w 1996 roku, kiedy została…
  Immergas
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»