rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


SOYAL, PULAR, FAIRY DARK/SILVER – poznaj sensacyjne nowości od Gree

image

Rozpoczynamy wiosnę od spektakularnej premiery aż trzech nowych urządzeń, które zachwycą każdego wymagającego klienta. Nowoczesny design, bogate funkcje, najwyższa jakość wykonania i wszechstronny komfort działania.Wszystkie klimatyzatory będą w sprzedaży od kwietnia. Zapoznaj się z ofertą nowości Gree już teraz.


SOYAL – inteligentny klimatyzator, który zachwyca indywidualnością.
Soyal to niezwykła nowość w ofercie Gree. Ekstrawagancki i innowacyjny design, jakiego jeszcze nie było. Urządzenie to zostało wyposażone w nieznane dotychczasowym modelom funkcje. Soyal posiada detektor obecności ludzi, bierze pod uwagę temperaturę ciała oraz otoczenia, a następnie dostosowuje do tego swoją pracę. Absolutnym hitem jest też 7 lat gwarancji na ten model.PULAR – imponuje wielkimi możliwościami.
Wyjątkową nowością wśród klimatyzatorów ściennych Gree jest niewielkich rozmiarów Pular. Ten klasyczny w swym wyglądzie model dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Klimatyzator charakteryzuje wysoka energooszczędność i szeroka funkcjonalność. Dzięki bogatym możliwościom sterowania jego obsługa jest prosta i wygodna. Pular przyciąga uwagę nieskazitelną jakością wykonania i białym, matowym panelem.FAIRY – najwyższa jakość i wyszukany design.
Fairy to nowe urządzenie marki Gree, które wyróżnia się oryginalnym wyglądem. Stylowy, opływowy panel z matowym wykończeniem w kolorze Silver lub Dark idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz z charakterem. Model odznacza się szerokim zakresem temperatur zewnętrznych oraz wysoką efektywnością pracy w trybie ogrzewania. Fairy to idealny wybór dla użytkowników ceniących jakość i nowoczesny wygląd klimatyzatorów. KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Free

E-mail: gree@gree.pl

WWW: www.gree.pl

Tel: +48 12 307 06 40
Adres:
Dobrego Pasterza 13/3
31-416 Kraków

Hörmann: Drzwi wejściowe ISOPRO Secur w specjalnej promocji
Szkolenie: Alu-Edukator Online - Nowości w systemach budowlanych serii MB - Aluprof&Dormakaba

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku roz…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Polecamy
dodaj+ «»