rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Spektakularny debiut Blachotrapez na Targach BUDMA 2020

image

Na początku lutego nasza firma po raz pierwszy zaprezentowała się na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Był to debiut, do którego przez długi czas przygotowywał się cały zespół. Efekt? Złoty Medal MTP dla Systemów Rynnowych KROP PVC i STAL za innowacyjność, nagroda Acantus Aureus za najatrakcyjniejsze stoisko oraz specjalna jubileuszowa statuetka z okazji 50-lecia działalności na polskim rynku. Podczas inauguracji poznańskich targów wyróżnienia w imieniu firmy odebrał Mateusz Małek, dyrektor ds. marketingu i PR. 
Wyjątkowe miejsce spotkań
W Poznaniu stworzyliśmy imponujące stoisko w nowoczesnym stylu, które stało się wyjątkowym miejscem rozmów i spotkań. Na gości czekało wiele atrakcji, hologram z nową blachodachówką modułową Enigma, interaktywne boisko do gry w piłkę nożną oraz specjalnie zaprogramowana kurtyna wodna. Jej ramy były ozdobione naszymi systemami rynnowymi KROP. To było nieustające wodne przedstawienie. Była to jedyna taka budowla na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, co docenili eksperci, nagradzając stanowisko nagrodą Acantus Aureus.


 
Nowości wpisane w architekturę
Elewacja domu ozdobiona została naturalnym drewnem, które pięknie komponowało się z blaszanym gontem Janosik oraz najnowszym panelem High-Tech na rąbek stojący. Pod dwuspadowym dachem, mieściły się dwie przestronne sale konferencyjne oraz elegancki barek dla gości. Na tyłach budynku  zbudowane zostały dwa mniejsze domki. W pierwszym zaprezentowaliśmy Enigmę – „złamany kod doskonałości” - nową blachodachówkę modułową, która łączy w sobie najbardziej doceniane i poszukiwane cechy pokryć dachowych. Aby lepiej wyeksponować wysoki profil z podwójnym przetłoczeniem, wykorzystane zostało do tego nowoczesne rozwiązanie – hologram. Był on wyświetlany wewnątrz domu. Z kolei drugi dom należał do wspomnianego już gontu blaszanego Janosik – produktu doskonale znanego profesjonalnym dekarzom i miłośnikom stylu zakopiańskiego. Zainteresowanie wszystkich gości targów wzbudzały również szklane gabloty, w których zaprezentowana była „Nowość 2020” – blachodachówka gontopodobna z posypką mineralną.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»