rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Spokój na lata z 30% rabatem na okna drewniane Sokółka

image

Promocja Sokółka 30%

Zapomnij o stereotypach dotyczących okien drewnianych i śmiało zaufaj naszemu doświadczeniu, nowoczesnej technologii i drewnu. Skorzystaj z 30% rabatu i zyskaj spokój na lata.


Czy to w nowym czy w starym domu największą zmorą dla nas o tej porze roku jest wkradający się do środka chłód. W Sokółce mamy na to sprawdzone rozwiązanie – doskonałe okna. Teraz dostępne w ofercie z 30% rabatem. Sprawdź poniżej czym nasze okna wyróżniają się na tle konkurencji i dlaczego warto je mieć. W projektowaniu okien od zawsze kierujemy się m.in. tym by były szczelne i by osiągnąć jak najniższy współczynnik przenikania ciepła Uw dla całego okna. Udało się to uzyskać oferując okna energooszczędne z odpowiednią grubością ram drewnianych, zaczynających się od 80 mm, pakietem 3- szybowym w standardzie oraz zastosowaniem odpowiednich ciepłych ramek dystansowych o właściwościach redukujących mostki termiczne. Jeśli właśnie budujesz dom energooszczędny, skorzystaj z rabatu jeszcze tej zimy i zamów produkty naszej marki. Czas realizacji zamówienia wynosi zaledwie kilka tygodni. Oferujemy darmową dostawę na terenie całego kraju. Zapoznaj się ze szczegółami oferty promocyjnej na naszej stronie internetowej lub w każdym Salonie Sprzedaży Sokółki.


Okna odporne na odkształcanie
Zobacz poniżej jak solidnie zbudowany jest nasz profil okienny. Nie oferujemy produktów masowych, o wątpliwej jakości. Jest to w 100% autorska konstrukcja, dostępna tylko u nas na zamówienie. Naprzemiennie klejone drewno skutecznie zapobiega odkształcaniu się ram i skrzydeł okna.
 Wobet-Hydret: Prototyp pod kryptonimem Orczyk 2022
Szkolenie: Alu-Edukator Online - Nowości w systemach budowlanych serii MB - Aluprof&Dormakaba

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…

Polecamy
dodaj+ «»