rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Strateg Zarządzania 2022 dla Rafała Michalskiego, CEO Blachotrapez

image

Rafał Michalski decyzją Kapituły Programu Symbol 2022 z tytułem Strateg Zarządzania 2022. CEO Blachotrapez został wyróżniony w programie prowadzonym przez redakcję „Monitora Biznesu” oraz „Monitora Rynkowego”.


Gala Finałowa programu Symbol 2022 odbyła się w dniu 18 listopada br. w Katowicach w Hotelu Monopol. Wydarzenie zgromadziło kluczowych przedstawicieli świata biznesu. Wśród laureatów nagrody Symbol 2022 znalazło się wielu przedstawicieli znaczących marek, łącznie z najbardziej rozpoznawalnymi podmiotami w kraju. Spółki giełdowe, światowe koncerny, polskie jednostki naukowe, czy przedstawiciele strategicznych branż. Prestiżowe wyróżnienie Strateg Zarządzania 2022 przypadło CEO Blachotrapez Rafałowi Michalskiemu. Nagroda jest zwieńczeniem wieloletniego, efektywnego zarządzania, które stanowi solidne podstawy Grupy Blachotrapez. Blachotrapez to obecnie najszybciej rozwijający się producent pokryć dachowych i elewacyjnych w Polsce. W DNA firmy zakodowany jest ciągły rozwój i ekspansja. Obecnie to spółka z ponad miliardem złotych przychodu. Ponad 1300 pracowników, 10 zakładów produkcyjnych, liczne inwestycje. Ku tak imponującym wynikom od 2014 roku zaprowadził i prowadzi spółkę prowadzi Rafał Michalski, CEO Grupy Blachotrapez, który został odznaczony tytułem Strateg Zarządzania 2022.
Podstawą sukcesu jest skuteczne zarządzanie


– Przede wszystkim jesteśmy spójni i wiarygodni. U nas nie ma jednego chimerycznego szefa, który siedzi zamknięty w szklanej wieży, twierdząc, że skoro otworzył firmę 20 lat temu, to znaczy, że na wszystkim się zna i przy okazji kastruje biznesowo wszystkich swoich menadżerów. U nas każdy pracownik jest partnerem i każdy ma bardzo duże kompetencje oraz uprawnienia. Wszyscy nasi ludzie traktują firmę jak coś swojego i jak swój kawałek życia. Bardzo dbam też o to, żeby w naszej firmie menadżerowie na każdym szczeblu nie zarządzali pracownikami, ale im przewodzili, bo zarządzać można rzeczami i procesami, a ludziom należy przewodzić. To wszystko sprawia, że jesteśmy dziś niekwestionowanym numerem jeden w branży produkcji pokryć dachowych i systemów rynnowych – mówi Rafał Michalski, CEO Blachotrapez.

Gratulujemy tak zaszczytnego tytułu

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Atum: Kurs certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych z elektryką

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»