rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Święto designu i KFA Armatura

image

Już za klika dni startuje wielkie święto designu czyli targi 4 DESIGN DAYS w Katowicach. Jest to doskonała okazja do spotkań i rozmów branżowych, a także idealna przestrzeń do poszukiwania inspiracji. Po raz pierwszy swoje stoisko zaprezentuje marka KFA Armatura.


 

Niezwykłą przestrzeń wystawienniczą dla krakowskiej marki zaprojektowała Izabela Gemzała (Pracownia Prosty Plan). Warto zobaczyć, co powstało z połączenia 100-letniego doświadczenia KFA Armatura, innowatorskich pomysłów projektantki i pięknych produktów. Odwiedźcie koniecznie stoisko nr 18.

To, co w głównej mierze przyświecało przy tworzeniu stoiska KFA Armatura to hasło - Odkryj Design – opowiada Iza Gemzała. Każdy obserwator, odsłaniając kolejne, zagadkowe boksy z produktami będzie miał okazję przekonać się, że armatura nie jest wyłącznie niezbędnym dodatkiem, ale niejako „biżuterią łazienki”, dopełniającą jej całość i estetykę.
Zaskoczeniem jest budowa ekspozycji – nie możemy tu po prostu wejść na stoisko. Możemy za to odkrywać (i to dosłownie! dzięki ruchomym elementom zabudowy) mnóstwo inspiracji, zarówno łazienkowych i kuchennych.
Przedstawione na stoisku aranżacje pokazują, że produkty marki są niezwykle różnorodne i pasują do każdego wnętrza - bez względu na wybraną gamę kolorystyczną czy styl projektowanego pomieszczenia. – objaśnia projektantka i dodaje: całość stoiska ma również wyraz symboliczny i stanowi zaproszenie gości do… zabawy.Warto wspomnieć, że KFA Armatura świętuje w tym roku swoje setne urodziny. I mimo tak „podeszłego” wieku wdraża wiele nowoczesnych rozwiązań. Są to innowacyjne produkty takie jak baterie filtrujące wodę czy ekologiczna armatura łazienkowa, ale też postępowe działania czyli wydanie raport zrównoważonego rozwoju. Warto kliknąć i go przeczytać!
Zachęcamy Was, przyjedźcie do Katowic w dniach 27-30 stycznia i koniecznie sprawdźcie, co możecie odkryć na stoisku KFA Armatura.
 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

KFA Armatura

E-mail: marketing@kfa.pl

WWW: www.kfa.pl

Tel: +48 12 254 42 00
Adres:
Zakopiańska 72
30-418 Kraków

Promocja w firmie Hörmann- Drzwi, bramy, napędy na miarę potrzeb i upodobań
Premierowe targi Solar Energy Expo

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus
 • Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET -jesteśmy polską firmą  i doświadczonym, wiodąc…
  Arbet

Polecamy
dodaj+ «»