rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


System Zarządzania Jakością Blachotrapez zgodny z Certyfikacją TÜV SÜD w zakresie ISO 9001

image

W dniach od 19 do 21 lipca br. we wszystkich lokalizacjach zakładowych Blachotrapez, przeprowadzony został Audit Nadzoru przez międzynarodową jednostkę certyfikującą TÜV SÜD Management Service GmbH. Miał on na celu przegląd certyfikowanego systemu zarządzania jakością. Uzyskanie pozytywnego wyniku potwierdza spełnienie wymagań w zakresie certyfikacji, wytycznych normy ISO 9001:2015 i tym samym ważność Certyfikatu TÜV SÜD w zakresie ISO 9001.
Podczas trzech dni trwania rygorystycznego Auditu Nadzoru oceniono zgodność systemu zarządzania organizacji z wytycznymi. Auditowane obszary Blachotrapez uzyskały, aż dziesięć uwag pozytywnych, co świadczy o zgodności i poprawności funkcjonowania zgodnie z kryteriami. Co ważne nie wskazano żadnych najdrobniejszych niezgodności. TÜV SÜD Polska jako niezależna jednostka z ponad 20-letnim doświadczeniem, zaświadcza zgodność z międzynarodowymi wytycznymi i standardami. Rozpoznawalny na całym świecie znak certyfikacji jaki otrzymała firma Blachotrapez potwierdza zaangażowanie w jakość i ciągłe doskonalenie. Grupa Blachotrapez budując siłę marki, w szczególny sposób podchodzi do kwestii jakości. W ramach kompleksowego zarządzania firma szczególną uwagę poświęca doskonaleniu procesów. Wyznając zasadę, iż to właśnie jakość, pozwala osiągnąć przewagę konkurencyjną i spełnić rosnące oczekiwania świadomych klientów. Blachotrapez stawia na międzynarodowe standardy zapewnienia bezpieczeństwa i trwałości wyrobów gotowych oraz najwyższą jakość procesów, a potwierdzona skuteczność systemu świadczy o jego dojrzałości oraz zdolności do osiągania celów.


– By osiągnąć zaplanowane wyniki doskonalenia bardzo ważna jest identyfikacja procesów ich ocena oraz regularne monitorowanie. Audit nadzoru przeprowadzany jest w pierwszym i drugim roku po certyfikacji bądź recertyfikacji i pozwala potwierdzić, że w okresie ważności certyfikatu organizacja spełnia wymagania. W przypadku Blachotrapez ocena jego wyników jest pozytywna a nawet możemy się pochwalić dziesięcioma uwagami pozytywnymi. Jako osoba odpowiedzialna za proces certyfikacji ISO, śmiało mogę powiedzieć, iż spełniamy najbardziej rygorystyczne normy na najwyższym poziomie. To najlepsze potwierdzenie transparentności i jakości dla naszych partnerów, klientów oraz kontrahentów – zaznacza Iwona Winnik, Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania. W pierwszym kwartale 2021 roku oferta produktowa firmy Blachotrapez uzyskała certyfikat TÜV NORD Polska – Produkt Sprawdzony. Ceniony i rozpoznawalny na całym świecie symbol trwałości i bezpieczeństwa. Firma jednak w sposób ciągły zamierza doskonalić System Zarządzania Jakością, aby zawsze być gotową na spełnienie potrzeb swoich klientów i przyjęcie nowych wyzwań na rynku.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Dom gotowy na jesień! Rusza sezonowa promocja OknoPlus
Systherm: Certyfikat dla personelu – szkolenie F-Gazowe

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1996 roku w Kutnie. Nazwą i działalnoś…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Polecamy
dodaj+ «»