rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


TopBuilder 2023 – trzy statuetki dla marek ISOVER i RIGIPS

image

Kapituła konkursu TopBuilder, organizowanego przez magazyn BUILDER, nagrodziła statuetkami udoskonalone płyty gipsowo-kartonowe RIGIPS PRO typ A z nadrukami,  wełnę mineralną Super-Mata PRO i Super-Mata PLUS PRO ze szklanym welonem oraz płyty zespolone EasyTherm. Nagrody w imieniu firmy odebrali Zuzanna Schön i Marek Chudziński.


TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. To wyróżnienie za najwyższej jakości produkty: nowości i innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne. Za usługi – projektowe i wykonawcze oraz za nowoczesne narzędzia usprawniające zarządzanie firmami i projektami. Za obiekty budowlane charakteryzujące się wysoką jakością projektowanej architektury, często ponadczasową formą, rzetelnością wykonania, wymagające niecodziennych kwalifikacji oraz specjalizacji branżowej, o gwarantowanej certyfikatami jakości stosowanych materiałów.


TopBuilder 2023 - nagrodzone produkty ISOVER i RIGIPS:
 • w kategorii INNOWACJE – ISOVER Easytherm płyty zespolone do izolacji klatek schodowych i garaży
 • w kategorii PRODUKT REKOMENDOWANY I SPRAWDZONY W EKSPLOATACJI udoskonalone płyty g-k RIGIPS PRO typ A z liniami pomocniczymi, które zapewniają precyzyjną i szybką pracę
 • w kategorii NOWOŚĆ NA RYNKU – wełna mineralna w rolkach ISOVER Super-Mata PRO i Super-Mata PLUS PRO ze szklanym welonem


TopBuilder jest wieloletnim, cenionym na polskim rynku budowlanym tytułem oraz rekomendacją produktów, obiektów i usług. To najbardziej prestiżowa nagroda, która wyróżnia pracę inwestorów, deweloperów, generalnych wykonawców i producentów oraz architektów. W najnowszej, XV edycji konkursu przyznano 47 TopBuildery! W kategorii INWESTYCJE przyznano 13 nagród, w kategorii PRODUKTY – 25. Wyróżniono także 4 rozwiązania w segmencie IT&BIM oraz 5 w kategorii USŁUGI, natomiast wśród produktów doceniono 13 nowości rynkowych, 5 innowacji, 3 produkty za nowość i innowacja oraz 5 rozwiązań sprawdzonych w eksploatacji.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Saint-Gobain Construction Products Polska

E-mail: doradcy.techniczni@saint-gobain.com

WWW: www.isover.pl

Tel: 800 163 121
Fax: +48 32 339 64 44
Adres:
Okrężna 16
44-100 Gliwice

Seminarium ZWCAD 2024 z warsztatami

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»