rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wiosna pełna nowości. Co zmieniło się w naszej ofercie stolarki?

image

Jedyną niezmienną rzeczą są zmiany. Nasza bogata oferta stolarki każdego roku uzupełniania jest o kolejne produkty, które odpowiadają na nowe potrzeby klientów. Wprowadzamy na rynek również niespotykane dotąd rozwiązania. W ten sposób pomagamy klientom w tworzeniu nowoczesnych domów i umacniamy pozycję jednego z najbardziej innowacyjnych producentów w Europie.


 

Twórca i założyciel naszej marki Andrzej Wiśniowski zawsze powtarza, że nawet dobre rzeczy wymagają ulepszania. Dzięki temu od 30 lat możemy oferować naszym klientom nowoczesne i funkcjonalne produkty, których jakość doceniają mieszkańcy całej Europy.
Więcej możliwości w tworzeniu własnego domuAluminiowe drzwi zewnętrzne CREO to produkt, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy i funkcjonalności. Gwarantują bezpieczeństwo, zwiększają komfort codziennego życia i dzięki szerokiej gamie wzorów umożliwiają perfekcyjne ich dopasowanie do stylu i designu budynku.

Wprowadzone z końcem kwietnia nowości znacząco zwiększyły możliwości personalizacji drzwi. Piętnaście premierowych wzorów to ukłon w stronę klientów, którzy szukają oryginalnych i nowoczesnych elementów dla swojego domu.W nowej ofercie pojawia się możliwość wyboru szyb wpuszczanych bez konieczności stosowania na około nich aplikacji ze stali nierdzewnej. Przeszklenia mogą być w wersji obustronnej stopsol/stopsol, co pozwala osiągnąć efekt przezierności.

Dostępne są również różne warianty zastosowania aplikacji zlicowanych z panelem drzwi. Dotyczy to wersji w kolorze stali nierdzewnej, DECOR, RAL, mat strukturze standard lub Home Inclusive 2.0 oraz w anodzie czarnej i okleinach. Do oferty dodane zostały również nowe uchwyty m.in. wpuszczane i wykonane z carbonu.  Podobne zmiany dotknęły aluminiowe drzwi zewnętrzne DECO. Ich oferta została uzupełniona o nowe kolory oraz premierowy wzór o numerze 130.


Skupieni na środowisku
W nowoczesnym budownictwie dużą wagę przywiązuje się do efektywności energetycznej domów. Budynki pasywne i energooszczędne nie tylko pozwalają na znaczne oszczędności, ale również wywierają znacznie mniejszy wpływ na środowisko w wymiarze marko i mikro. Jako producent, który od lat działa w myśl społecznej odpowiedzialności biznesu, uważamy to za nasz wspólny obowiązek, z którego chcemy jak najlepiej się wywiązywać.Dlatego nasza oferta drzwi i okien aluminiowych poszerzyła się o zupełnie nową linię MB 104 Passive. Dzięki swoim parametrom i wysokiej jakości z powodzeniem mogą być stosowane w domach energooszczędnych i pasywnych. System posiada certyfikat Passive House Institute Darmstadt.Nowoczesne rozwiązania dla każdego
Żyjemy w czasach, które co dzień karmią nas nowoczesnymi technologiami. Część z nich to jedynie gadżety, ciekawostki. Marka WIŚNIOWSKI dąży ku nowoczesności z zupełnie innymi zamiarami: wszystko, co innowacyjne musi być równocześnie funkcjonalne. W naszej ofercie nie ma więc niepotrzebnych rozwiązań. Każde z nich tworzymy tak, by gwarantowało komfort i bezpieczeństwo użytkownikom oraz czyniło codzienne życie jeszcze bardziej prostym.

Nowe ułatwienia pojawiły się w ofercie drzwi CREO. Czytniki w technologii RFDI (które są dostępne również w drzwiach DECO), smartTouch zintegrowany z uchwytem ze stali nierdzewnej oraz dwukanałowy czytnik linii papilarnych z funkcją „GOŚĆ” – to rozwiązania ułatwiające kontrolę nad wejściem do domu. Dzięki nim można na dobre zrezygnować z tradycyjnych kluczy. Podobną funkcję pełni wkładka DoorLock. To nowoczesne oraz łatwe w montażu rozwiązanie firmy Somfy, umożliwiające sterowanie drzwiami wejściowymi z każdego miejsca i w dowolnym czasie. Produkt dedykowany jest do aluminiowych drzwi zewnętrznych CREO marki WIŚNIOWSKI (w wersji otwieranej do wewnątrz). Istnieje możliwość użycia jej również w drzwiach ECO Tech z jedno- oraz trzypunktowym zamkiem automatycznym. Więcej informacji o wkładce DoorLock.

Drzwi ECO Tech to kolejna nowość w ofercie drzwi technicznych w wersji jednoskrzydłowej. Stanowią one uzupełnienie bogatej oferty drzwi płaszczowych. Wykonane są z najwyższej jakości malowanej proszkowo blachy. Ich wnętrze zostały wypełnione wełną mineralną. Drzwi ECO Tech dostępne są w ofercie w wersji pełnej, przeszklonej z bogatą ofertą wyposażenia dodatkowego.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Wiśniowski

E-mail: sekretariat@wisniowski.pl

WWW: www.wisniowski.pl

Tel: +48 447 71 11
Fax: +48 447 71 10
Adres:
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

Napęd ProMatic za pół ceny- promocja w firmie Hörmann
Szkolenie LG - Multi V Instalacje
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»