rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wiśniowski Kreatorem Budownictwa Roku 2018

image

Wyróżnienia Kreator Budownictwa Roku 2018 zostały przyznane już po raz ósmy przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów. Uroczysta gala, odbyła się 22 listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie, podczas której zostaliśmy nagrodzeni za innowacyjną wizję rozwoju budownictwa.


Kreator Budownictwa Roku 2018 przyznawany jest osobom oraz firmom wyróżniającym się kreatywnością oraz pasją tworzenia. Zwycięzcy nagradzani są nie tylko za efektywny sposób kierowania przedsiębiorstwem, ale także za innowacyjność oraz nowatorskie podejście do branży. Dla przyznających ten tytuł bardzo ważne jest, aby dotychczasowa działalność laureatów stanowiła wzór etycznego postępowania w biznesie.


Firma oraz jej właściciel i założyciel Andrzej Wiśniowski po raz kolejny zostali wyróżnieni tym prestiżowym laurem.

Jest mi bardzo miło odbierać tak wyjątkowe wyróżnienia, ponieważ dobiega końca szczególnie ważny dla nas rok pod względem projektów silnie opartych na designie i technologiach inteligentnych. Dodatkowo w związku ze zbliżającym się kolejnym rokiem – rokiem 30-lecia firmy – każde tego typu wyróżnienie dodaje nam skrzydeł i energii do dalszej, kreatywnej pracy. Dziękując w tym miejscu w imieniu Pana Andrzeja Wiśniowskiego, pragnę zapewnić, że najlepsze dopiero przed nami. – podsumowała podczas odbioru nagród  Elżbieta Solewska, Export Marketing Communications and PR Manager.Od niemal 30 lat z pasją  tworzymy bramy, okna, drzwi, ogrodzenia i technologie dla domów i przemysłu, a innowacyjne oraz wyznaczające trendy rozwiązania wychodzą naprzeciw oczekiwaniom odbiorców z całej Polski i Europy. Słyniemy z wdrażania nowatorskich produktów, a także nieustannie ulepszamy obecne rozwiązania, aby spełniać oczekiwania naszych klientów.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Wiśniowski

E-mail: sekretariat@wisniowski.pl

WWW: www.wisniowski.pl

Tel: +48 447 71 11
Fax: +48 447 71 10
Adres:
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

Akademia GERDA: Profesjonalny montażysta drzwi GERDA - Certyfikacja
Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»