rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wiśniowski: Nasze produkty gwiazdami spotu telewizyjnego

image

Rozpoczynamy kampanię promocyjną marki WIŚNIOWSKI. W maju nasze spoty będą regularnie wyświetlane m.in. na kanale Polsat News, Polsat Sport, TVP, TVP Kultura czy TVN24, także w kinach i w wersji on-line na m.in. Polsat media, TNV, TVP, wp, onet. Jak powstawał nasz spot i dlaczego zdecydowaliśmy się na taką jego formę? Wszystkie odpowiedzi umieściliśmy poniżej, zapraszamy do czytania!

 

Jesienią odwiedziliśmy Kraków, by zorganizować sesję fotograficzną i stworzyć klip promujący najważniejsze produkty naszej marki. Jesteście ciekawi jak w jesiennych promieniach słońca wyglądały bramy, okna, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI? Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z dnia zdjęciowego na planie naszego filmu promocyjnego. To zapowiedź emocji i historii, które można zobaczyć w naszym spocie telewizyjnym.

 

Fotografie idealnie prezentują nowoczesny, perfekcyjny design naszych produktów. Jednak ich zadaniem jest jeszcze coś innego. Coś, co być może nigdy nie kojarzyło się z sesjami fotograficznymi. Zdjęcia, które realizowaliśmy w urokliwym zakątku Krakowa, prezentują również funkcjonalne zalety produktów marki WIŚNIOWSKI.

 

W nowej sesji i spocie reklamowym będziecie mogli zobaczyć nasze bramy garażowe i posesyjne oraz drzwi w spójnym designie i kolorystyce kolekcji Home Inclusive 2.0. Nie zabraknie systemu smartCONNECTED, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo całej rodziny.  

 

Każdy z naszych produktów to dopracowany w każdym calu owoc pracy profesjonalistów. Równie wiele troski dokładamy do innych działań naszej firmy, dlatego już dziś zapraszamy do śledzenia naszej aktywności w mediach społecznościowych, gdzie już niebawem pojawią się pierwsze zdjęcia z naszej najnowszej sesji.

 

Nakręceni pasją

Nie skupiamy się jedynie na zdjęciach. Ruchomy obraz jeszcze lepiej pokazuje funkcjonalną stronę naszych produktów. Choć w przypadku bram, okien, drzwi i ogrodzeń, które dedykowane są dla obiektów mieszkalnych, nie do końca powinniśmy mówić o „produkcie”.

 

Ich jakość to gwarancja mile spędzanych chwil. Relaksu w ciszy, odpoczynku w cieple, idealnego doświetlenia pomieszczeń. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia to przecież jedne z pierwszych rzeczy, z którymi stykamy się każdego ranka. Ich bezawaryjność to gwarancja, że nasz dzień nie będzie popsuty tuż po przebudzeniu. To chcemy pokazać w nowym spocie promocyjnym, który kręciliśmy w ostatnich ciepłych dniach jesieni. 

 

Mówi się, że prawdziwy dom to nie tylko ściany. Definitywnie się zgadzamy. To również bramy, okna, drzwi i ogrodzenia. Słowem, wszystko, co nas otacza i z czym mamy styczność przebywając w naszych własnych czterech kątach.

 

Co mówią zdjęcia i film?

W naszej sesji wystąpił prawdziwy dom. Miejsce, które ktoś wybrał na azyl dla siebie i swojej rodziny. Właściciele budynki powierzyli w nasze ręce swój komfort i bezpieczeństwo. To pokazuje, że bramy, okna, drzwi i ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI nie istnieją jedynie w katalogach, ale są obecne w tysiącach domów w całej Polsce i za granicą.

 

Sesja odbyła się w rzeczywistym domu również dlatego, że nie chcieliśmy niczego udawać. Nasi klienci nie kupują produktów marki WIŚNIOWSKI, aby zamontować je na wystawie i uważnie chronić przed warunkami atmosferycznymi oraz codziennymi wyzwaniami. Nasi klienci kupują bramy, okna, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI, by służyły im w każdej wymagającej tego chwili. Spot i fotografie uwieczniły więc produkty, które co dzień spełniają wszystkie – często bardzo wymagające – zadania. Jak to znoszą – oceńcie sami.

 

Dom to naturalne środowisko naszych produktów, dlatego to tam chcieliśmy potwierdzić ich użyteczność, funkcjonalność i trwałość. To, co widać na zdjęciach ma miejsce również w rzeczywistości. 

 

Rzeczywistość marki WIŚNIOWSKI

Produkty marki WIŚNIOWSKI – choć na zdjęciach i w wersji wideo prezentują się bez zarzutu – największe wrażenie robią na żywo. Możecie sprawdzić to sami – zapraszamy do salonów dystrybucji i kontaktu z dealerami. 

 

Od 11 maja spoty będzie można zobaczyć na kanałach: TVP, TVP Kultura, TVP Rozrywka, Polsat Film, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Sport, Polsat Play, Stopklatka TV, Kino Polska, AXN, TNT, Fokus TV i TVN24 

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Wiśniowski

E-mail: sekretariat@wisniowski.pl

WWW: www.wisniowski.pl

Tel: +48 447 71 11
Fax: +48 447 71 10
Adres:
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

Akademia GERDA: Modułowy program szkoleń – drzwi do domów
Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»