rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Woda – niezastąpiona o każdej porze roku

image

 

Jesień sprzyja przeziębieniom, a co za tym idzie częstym stanom podgorączkowym i gorączkom. Łapiemy bakterie i wirusy, faszerujemy się medykamentami. Nie zapominajmy przy tym o nawadnianiu organizmu, który w czasie podwyższenia temperatury wymaga dodatkowej dawki płynów.

 

Woda jest ważna dla zachowania dobrej kondycji naszego ciała. Pijemy ją w czystej formie, parzymy herbaty, kawę, zioła, gotujemy zupy i przyrządzamy rozmaite dania na bazie wody. Dlatego tak ważne jest by dbać o jej jak najwyższą jakość, a taką zapewnią filtry do wody, w tym popularne dzbanki filtrujące, które zarówno oczyszczą wodę z wszelkich niebezpiecznych zanieczyszczeń, jak i nasycą ją dobroczynnym dla naszego serca magnezem.

 

Nowa Promocja z Aquaphor i Gratisami w Biedronce!

Od 11 października w promocyjnej cenie 29,99zł można kupić w sieci sklepów Biedronka dzbanki filtrujące wodę Aquaphor w zestawie z silikonową szpatułką Fiskars i książką z przepisami na najlepsze zupy na cały rok. Dzięki interesującemu zestawowi nie tylko ugotujemy na zdrowej, świeżo przefiltrowanej, wolnej od wszelkich zanieczyszczeń i nasyconej dobroczynnymi jonami magnezu wodzie, ale również możemy się zainspirować. Książka kulinarna z zupami to bowiem moc inspiracji na jesienne zupy rozgrzewające. Szpatuła do smarowania marki Fiskars, która z pewnością przyda się w kuchni to dodatkowy profit kuszącego zestawu.

 

Dzbanki w Biedronce w najmodniejszych kolorach kuchni!

Tym razem Aquaphor postawił na modną kolorystykę i oferuje w Biedronce dzbanki w kolorach klasycznej bieli, połyskującej czerni i bijącej rekordy popularności we współczesnym wnętrzarstwie – szarości. Jednorazowo można uzyskać aż 1,5 litra przefiltrowanej wody! Co ważne: dzbanek wykonany jest z tworzywa wolnego od bisfenolu A (BPA FREE). Teraz, dodatkowo w Biedronce możesz kupić w dobrej cenie zestawy wkładów filtrujących AQUAPHOR B25 MAXFOR oraz wkłady magnezowe. Filtry usuwają z wody osady (rdzę, piasek, szlam), chlor i związki chloru organicznego, metale ciężkie (żelazo, ołów, rtęć, miedź), produkty ropopochodne oraz fenole. W zależności od jakości wody wydajność wkładu filtrującego, to nawet 200 litrów! Filtr pasuje także do większości dzbanków innych producentów.

 

 

Więcej na www.aquaphor.pl/fiskars

 

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Aquaphor Poland

E-mail: aquaphor@aquaphor.pl

WWW: www.aquaphor.pl

Tel: +48 22 870 24 32
Adres:
Bysławska 82 pok.213
04-994 Warszawa

Aku-Matrix 2019 - czyli jak projektować ciszę
Inżynier Sprzedaży
Pakiet INTERsoft ELEKTRYKA

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…
  Elektronika SA

Polecamy
dodaj+ «»