rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wyczyść swój Firmowy Magazyn i odzyskaj pieniądze. Wyprzedaże magazynowe nowość w Fotoblogach

image

W zakamarkach Waszych Firmowych magazynów znajduje się wiele nowych, bądź pełnowartościowych urządzeń, materiałów bądź narzędzi. Nie ma kto zająć się ich sprzedażą? Pomożemy Państwu znaleźć na nie Klienta, odzyskać część wydanych pieniędzy i zwolnić miejsce w magazynie !  

 

JAK DODAĆ WŁASNĄ WYPRZEDAŻ MAGAZYNOWĄ - INSTRUKCJA KROK PO KROKU

image

Etap 1: Jak mam zacząć dodawać wyprzedaż magazynową ?

Usługa "WYPRZEDAŻE MAGAZYNOWE" jest dostępna wyłącznie na stronie https://www.pasywny-budynek.pl/fotoblogi/ dla posiadaczy fotoblogów. Jest to usługa bezpłatna dostępna w ramach Prezentacji Firmy na Portalu https://www.pasywny-budynek.pl/ Aby z niej skorzystać należy założyć swojego Firmowego Fotobloga rejestrując się na stronie: https://www.pasywny-budynek.pl/fotoblogi/logowanie  Po wysłaniu wypełnionego formularza otrzymacie Państwo na podany adres e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć aby w pełni korzystać z funkcjonalności fotoblogów.

image

Etap 2: Jak korzystać z Fotoblogów i dodać wyprzedaż magazynową ?

Po zalogowaniu się możemy korzystać w Panelu Klienta z funkcjonalności związanej ze zbudowaniem własnego fotobloga  oraz zamieszczania wyprzedaży magazynowej . W zakładce "PRODUKTY" możemy zbudować nasz wirtualny magazyn sprzedaży. Każdy dodany tam produkt możemy pokazać w usłudze "WYPRZEDAŻE MAGAZYNOWE" oraz pokazać go pod stworzonymi i zamieszczonymi przez nas fotoblogami.

image

Etap 3: Jak dodawać produkty do wirtualnego magazynu sprzedaży ?

Po wejściu w zakładkę "PRODUKTY" oraz wybraniu " DODAJ NOWY PRODUKT" możecie dodać maksymalnie do 5 zdjęć produktu oraz nazwę i opis produktu, swoją cenę sprzedaży, a także podać cenę katalogową oraz rabat, a także informację o możliwości wystawienia faktury VAT. Jeżeli produkt sprzedajemy również w sklepie, to możemy podać link do niego.
Klient będzie mógł natychmiast go kupić, możemy dołączyć do niego katalog PDF ze szczegółowymi informacjami o produkcie ale pamiętajmy o określeniu działu, w jakim produkt się pojawi Klikając "DODAJ PRZEDMIOT " dodajemy go do naszego Wirtualnego Magazynu.

image

Etap 4:Jak zarządzać produktami w wirtualnym magazynie sprzedaży?

Dodane produkty wyświetlają się w postaci listy. Każdy produkt możemy pokazać w zakładce "WYPRZEDAŻ MAGAZYNOWA" klikając w przycisk "POKAŻ". W każdej chwili produkt możemy zdjąć z "WYPRZEDAŻY". Przycisk edycja pozwala nam zmienić lub uzupełnić informacje o produkcie. Po usunięciu produktu za pomocą przycisku "USUŃ" mamy możliwość ponownego jego przywrócenia.

image

Etap 5: Jak podpiąć produkt do Fotobloga ?

Każdy produkt możemy również pokazać pod własnymi fotoblogami. Po otworzeniu fotobloga nad jego zdjęciem mamy przycisk "PODEPNIJ PRODUKT". Po jego kliknięciu otwiera się nasz wirtualny magazyn z produktami i funkcjonalnością podpięcia ich do naszego fotobloga.  

image

Etap 6: Jak Klient może kupić nasz produkt?

Klient może kupić nasz produkt na dwa sposoby:
 

 1. Jeżeli przy opisie produktu podamy link do naszego sklepu, to zakupu można dokonać bezpośrednio w nim .
 2. Jeżeli nie mamy sklepu, to pod opisem produktu jest przycisk "ZAPYTANIE O DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU". Wypełnienie formularza przez Klienta i wysłanie go do Państwa daje możliwość kontaktu z nim i dokończenia transakcji.
 
Dodaj swojego fotobloga: https://www.pasywny-budynek.pl/fotoblogi/index


Dodaj swoją wyprzedaż: https://www.pasywny-budynek.pl/fotoblogi/wyniki?project_id=all&category_id=all&parent_id=all&type=products&page=1KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Biuro Obsługi Klienta

E-mail: biuro@pasywny-budynek.pl

WWW: www.pasywny-budynek.pl

Tel: +48 42 653-57 03
Adres:
Morgowa 4
91-223 Łódź

Akademia GERDA: Modułowy program szkoleń – drzwi do mieszkań
Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Orgadata East Europe

  Ponad 30 lat doświadczenia, nacisk na jakość oferowanych usług i prawdziwa pa…
  Orgadata East Europe
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»