rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Targi Efektywności Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii

Rozpoczęcie: 2016-11-23
Zakończenie: 2016-11-24
image
Miejsce spotkania:
Łódź
ks. Skorupki 21

W terminie 23 – 24 listopada 2016 r.  w Łodzi odbędą się Targi Efektywności Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii. 
Jednym z wyzwań współczesnych czasów jest zaspokojenie potrzeb energetycznych.

Zarówno wzrost efektywności energetycznej gospodarki, jak i ogólne zmniejszenie zużycia energii poprzez racjonalizację jej wykorzystania, a także zwiększenie udziału odnawialnych źródeł energii w bilansie energetycznym stają się celami warunkującymi dalszy trwały i zrównoważony rozwój gospodarczy. W ramach Targów Efektywności Energetycznej i OZE  zaprezentowane zostaną  rozwiązania pozwalające na właściwe gospodarowanie energią, technologie służące optymalizacji jej zużycia, urządzenia pozwalające na wytwarzanie energii z „czystych źródeł” a także rozwiązania z zakresu termomodernizacji obiektów i podnoszenia efektywności energetycznej. Prezentacja targowa obejmować będzie także ofertę w zakresie doradztwa i finansowania inwestycji przyjaznych dla środowiska w kontekście przyznanych regionowi łódzkiemu środków finansowych na lata 2014-2020.

Targi Efektywności Energetycznej i OZE  są znakomitym miejscem do prezentacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu energetyki przedstawicielem jednostek samorządu terytorialnego, wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni, administratorom nieruchomości, architektom i inżynierom  a także gospodarstwom domowym z województwa łódzkiego.
Targi będą okazją do wymiany poglądów, dyskusji o przyszłości energetyki, a także platformą aktywnej edukacji indywidualnych użytkowników w zakresie poszanowania energii i ochrony środowiska.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TARGACH EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ i OZE

 

Kontakt:
Kamila Berezińska, tel. 605 630 853, e-mail: k.berezinska@targi.lodz.pl 
Weronika Wiśniewska, tel. 607 173 422, e-mail: w.wisniewska@targi.lodz.pl 

 Polecamy
dodaj+ «»

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Robert Bosch

  Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to naj…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret