rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wykańczasz dom? Korzystaj z promocji!

image

Wszyscy doskonale wiemy, jak wiele czasu i środków finansowych generuje budowa domu czy jego remont. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenie to konieczne elementy naszej inwestycji i posesji, a ponieważ mają nam służyć przez wiele lat, warto w nie zainwestować. Zakup produktów wysokiej jakości, do tego w promocji gwarantuje nam niezbędny komfort i zapewniają bezpieczeństwo. Dzięki ofertom specjalnym oszczędzamy pieniądze i możemy dostać więcej w lepszej cenie. Na jakie promocje można liczyć? Popularne produkty w niższych cenach.Obniżki procentowe lub kwotowe, to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych promocji. Warto na nie czekać, zwłaszcza, gdy chcemy kupić więcej produktów np. drzwi z inteligentnym systemem smartCONNECTED czy nowoczesne ogrodzenie. Dzięki naszej wiosennej promocji klienci mogą zaoszczędzić środki, kupując przy tym produkty najwyższej jakości. Przykładowo, w korzystniejszej cenie nabyć możemy superciepłą automatyczną bramę segmentową UniTherm z panelem INNOVO o grubości 60 mm, wyposażoną w napęd METRO lub MOTO.

Dodatkowo przy zakupie bestsellerowych drzwi CREO zamówić można do nich ukryty samozamykacz 50% taniej lub otrzymać stylowy uchwyt gratis. Pełnię wykończenia zyskamy zamawiając nowoczesne ogrodzenia w najmodniejszych kolorach Home Inclusive 2.0, które teraz dostępne są przy dopłacie jedynie 5% (zamiast 15%). Rabaty tego typu są bardzo korzystne, zwłaszcza gdy od dawna planowaliśmy zmiany lub musimy zakupić wiele produktów w jednym czasie.
Ile razy musieliśmy odkładać wykańczanie naszych inwestycji na „lepsze czasy”? Dzięki najnowszej promocji możemy pozwolić sobie na zakup pełnego wykończenia domu już dzisiaj, zyskując spokój i jakościowe produkty na lata.


Korzystne raty
Zakupy na raty to jedna z popularnych form promocji. Przy wyposażaniu domu naprawdę warto z niej korzystać, zwłaszcza przy ratach 0%. Do 16 lipca 2019 roku, produkty marki WIŚNIOWSKI zakupić można w ofercie specjalnej – nawet w 30 ratach RRSO 0%. Klient decydujący się na zakup produktów na raty ma pewność, że uniknie odsetek, prowizji i innych typowych kosztów – te w czasie trwania oferty wiosennej wynoszą 0 złotych (dla maksymalnie 30 rat). Suma wpłacanych rat będzie więc równa rzeczywistym kosztom zakupu produktu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy w danym momencie nie możemy sobie pozwolić na całościowy zakup, a nie chcemy czekać lub wydawać pieniędzy na tańsze zamienniki.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Wiśniowski

E-mail: sekretariat@wisniowski.pl

WWW: www.wisniowski.pl

Tel: +48 447 71 11
Fax: +48 447 71 10
Adres:
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

Kupuj świadomie – #kupujPolskie. ALUPROF prowadzi akcję wspierania polskich firm online
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.
ALUPROF: Warsztaty komputerowe z programu MB-SOFT (LogiKal)

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…

Polecamy
dodaj+ «»