rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wyróżnienie „OSOBOWOŚĆ DEKADY” dla Prezesa Blachotrapezu

image

Indywidualne wyróżnienie przyznawane przez magazyn Osobowości i Sukcesy z okazji jubileuszu 10-lecia, otrzymał Rafał Michalski. Prezes Grupy Blachotrapez z tytułem „Osobowość Dekady”.


Za nami dziesiąta edycja „Osobowości i Sukcesy Roku 2021” oraz gala „Luksusowa marka roku”. Zostały wręczone statuetki dla wybitnych osobowości oraz firm w uznaniu za ich wyjątkową pracę. Prestiżowy tytuł i statuetkę „Osobowość Dekady” otrzymał Rafał Michalski, Prezes Grupy Blachotrapez. Prezes firmy znalazł się w gronie wybitnych osobowości. Nagrody otrzymali m.in.: dr Andrzej Malinowski, prof. Henryk Skarżyński, Andrzej Grabowski, Apoloniusz Tajner, Karol Strasburger, Sobiesław Zasada oraz Urszula Dudziak.


Wydarzenia „Osobowości i sukcesy” oraz „Luksusowa marka roku” gromadzą wyjątkowych ludzi z różnych środowisk. To doskonała okazja do profesjonalnych rozmów i wymiany doświadczeń. Liczne grono laureatów nagrodzono w kilku kategoriach. Tytuł „Osobowość Dekady” przyznawany jest dla niezwykłych osobowości, które w ostatnich latach wyróżniły się swoimi znaczącymi osiągnięciami. W zaszczytnym gronie laureatów znalazł się również Rafał Michalski. Doceniono jego działania na rzecz rozwoju firmy oraz wieloletnie i skuteczne przywództwo. Dzięki strategicznym decyzjom pod jego przewodnictwem firma Blachotrapez osiągnęła nie tylko ponadczasowy sukces sprzedażowy, ale i wizerunkowy. Dziś Blachotrapez to jedna z największych polskich firm. Lider branży, który stale wyznacza nowe standardy na rynku.
Serdecznie gratulujemy wyróżnienia
 

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

Systherm: Warsztaty klimatyzacyjne

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus
 • Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET -jesteśmy polską firmą  i doświadczonym, wiodąc…
  Arbet

Polecamy
dodaj+ «»