Strona główna Pasywny budynek Katalog firm
... lux

AS Energy

ul. Rymera 19, 44-270 Rybnik

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Dystrybutor

Charakterystyka firmy

AS Energy to oficjalny dystrybutor wielu renomowanych producentów rynku PV. Marka konstruując swoją ofertę - zawierającą wszystkie elementy potrzebne do montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie - zdecydowała się na selektywny dobór produktów, podejmując współpracę wyłącznie z podmiotami dostarczającymi najbardziej innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania PV. Szybko okazało się, że na wymagającym rynku fotowoltaicznym, obrana strategia jest słuszna. Dziś AS Energy to synonim jakościowych komponentów, profesjonalnego doradztwa i wsparcia instalatorów na każdym etapie inwestycji.
 
Rynek PV w Polsce jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się w Europie. Wraz z rosnącym zainteresowaniem fotowoltaiką rosną jednak także wymagania prosumentów, którzy oczekują już nie tylko sprawnie działających systemów, ale również maksymalizacji wydajności i bezpieczeństwa. I tu jest potencjał dla dalszego rozwoju AS Energy, które jako oficjalny dystrybutor najbardziej renomowanych marek PV na świecie, daje instalatorom narzędzia pozwalające odpowiedzieć na te potrzeby – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu i reklamy AS Energy.  


Siedziba firmy As Energy

AS Energy - oferta dla wymagających
 Marka AS Energy funkcjonuje na rynku od 2019 roku, lecz wywodzi się z firmy RuckZuck, która posiada 20-letnie doświadczenie na rynku. Dystrybutor swoją ofertę kieruje do podmiotów sektora B2B - instalatorów fotowoltaiki, sklepów i hurtowni z produktami fotowoltaicznymi, projektantów, czy firm, które chcą zamontować u siebie instalację PV.
Asortyment AS Energy to selektywnie wybrane komponenty - znajdziemy wśród nich panele fotowoltaiczne marek takich, jak Jinko Solar, będący jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań PV; Luxor Solar wytwarzający od 2007 roku moduły fotowoltaiczne klasy premium czy Sharp, słynący z niezwykle zaawansowanych technologicznie produktów PV. 
AS Energy to także dystrybutor na Polskę marki Solis, dostarczającej jedne z najlepszych na świecie - według międzynarodowego instytutu badawczego EuPD Research - falowniki. W ofercie znajdziemy również innowacyjne mikroinwertery Enphase, które bazując na zastosowaniu autorskiej technologii, maksymalizują poziom bezpieczeństwa instalacji PV oraz redukują ryzyko wystąpienia pożaru fotowoltaiki niemalże do zera.
Klienci mogą zaopatrzyć się w AS Energy także w konstrukcje do montażu instalacji PV - zapewniające stabilne mocowanie komponentów i ich odporność na bardzo wymagające warunki pogodowe - np. obciążenie wiatrowe lub śnieżne. Marka oferuje konstrukcje dachowe marki K2, która zapewnia najwyższe standardy niezawodności, a także konstrukcje naziemne włoskiego producenta Tree System, które na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżniają się, inspirowanym korzeniowym system drzew, mocowaniem - umożliwiającym montaż fotowoltaiki w najbardziej ekstremalnych podłożach. 
 
Więcej niż jakość
 AS Energy słynie z oferowania rozwiązań od najbardziej renomowanych graczy rynku PV, co zapewnia dystrybutorowi opinię marki dostarczającej niezawodne, innowacyjne i objęte długą gwarancją produkty. Firma nie poprzestaje jednak na konkurencyjnej ofercie - inwestując w rozwój dba o ścisłą współpracę z klientami rynku B2B, dostarczając im profesjonalne doradztwo i fachowe wsparcie w rozwiązywaniu problemów.
 
Posiadamy doświadczenie, wiedzę i znajomość technologii PV, które pozwalają nam nie tylko dobierać dla instalatorów najbardziej optymalne do ich projektów, komponenty, ale także udzielać im realnego wsparcia. Projektujemy dla nich instalacje PV, pomagamy w rozwiązywaniu technicznych problemów i służymy fachową pomocą w każdej sytuacji. Organizujemy także szkolenia, na których dzielimy się wiedzą. Dodatkowo wszystkie produkty w naszej ofercie są dostępne w magazynie zlokalizowanym w Polsce - zamówienia realizujemy więc natychmiast po opłaceniu, co optymalizuje pracę instalatorów i pozwala im szybko domówić towar w sytuacjach awaryjnych – dodaje Katarzyna Śliwińska.


Fotowoltaika

AS Energy oferuje także Program Partnerski dla osób, które są zainteresowane poszerzeniem swojej działalności oraz zwiększeniem wynikających z niej dochodów. Oparty o czytelny system wynagrodzeń, umożliwia chętnym, pozyskiwanie klientów na komponenty fotowoltaiczne oraz uzyskanie prowizji od sprzedaży. Wszystko to bez inwestycji w towar, powierzchnię magazynową i organizacji procesów logistycznych, jak i obsługa i wysyłka, które są po stronie AS Energy. Marka zapewnia także uczestnikom programu pełne wsparcie - doradztwo techniczne i wiedzę na temat oferowanych produktów. 

Znajdź nas

AS Energy

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy