... lux
FIRMA PREMIUM

Blachotrapez

ul. Kilińskiego 49a, 34-700 Rabka-Zdrój

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Charakterystyka firmy

Jesteśmy wiodącą firmą pod względem sprzedaży oraz produkcji pokryć dachowych i elewacyjnych. Oprócz nich w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć produkty pokrewne, a także akcesoria i obróbki blacharskie.Mamy obecnie w Polsce 130 Oddziałów Firmowych, 40 Oddziałów Partnerskich, 400 dystrybutorów i 5000 dekarzy współpracujących.
Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Premiera nowego produktu PBC Panels. Blachotrapez producentem systemów fotowoltaicznych

Rynek energii odnawialnej jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów w dzisiejszym świecie. Firmy poszukują rozwiązań, które efektywnie wykorzystują energię słoneczną, ale czy są bezpieczne dla pokrycia dachowego?
thumbnail

Blachotrapez na Dach Forum 2024: Wielkie sukcesy i wspaniałe emocje

Dach Forum w Kielcach to największe wydarzenie w branży.
thumbnail

Bezpłatne kursy przygotowawcze do egzaminu praktycznego i teoretycznego w zawodzie blacharz

Zapisz się na kurs na targach Dach Forum. Egzamin odbędzie się w Centrum Szkoleniowym w Brwinowie. Jako pierwsza firma w branży organizujemy kursy przygotowawcze do egzaminu praktycznego i teoretycznego w zawodzie BLACHARZ.
thumbnail

Złoty Medal POLSKIEJ NAGRODY JAKOŚCI® dla Blachotrapez

VI Kongresu Jakości już za nami! Otrzymaliśmy Złoty Medal POLSKIEJ NAGRODY JAKOŚCI® nagrodę przyznawaną od 1995 roku, będącą najstarszą nagrodą jakościową w Polsce.
thumbnail

Blachotrapez wyróżnił ambasadorów w regionach. Poznaj Wojewódzkich Mistrzów Dekarstwa 2024

W każdym regionie naszego kraju powstają bezpieczne dachy dla tysięcy rodzin w Polsce, stworzone z pasją, wykonane przez profesjonalistów.
thumbnail

Blachotrapez z nagrodą Siła Polskiej Przedsiębiorczości oraz Symbol Innowacji 2023 dla BTR Systems

Blachotrapez już po raz kolejny dołączył do grona nagrodzonych w programie Symbol. Kapituła nagrodziła firmę tytułem Siła Polskiej Przedsiębiorczości 2023!
thumbnail

X Polski Kongres Przedsiębiorczości dla Blachotrapez z tytułem Partnera Merytorycznego

Polski Kongres Przedsiębiorczości to największe mobilne wydarzenie gospodarczo-biznesowe w Polsce. polskiej gospodark
thumbnail

Blachotrapez w najważniejszym raporcie UN Global Compact Network Poland – YEARBOOK 2023

OSIĄGNIĘCIE CELÓW ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU ONZ PRZEZ BIZNES – JAK BLACHOTRAPEZ PODEJMUJE WYZWANIE.
thumbnail

Blachotrapez na liście Najcenniejszych Polskich Firm Rodzinnych. Ranking Forbes 2023

Już po raz szósty redakcja magazynu Forbes opracowała zestawienie najcenniejszych firm rodzinnych w Polsce. Blachotrapez na liście Najcenniejszych Polskich Firm Rodzinnych z najwyższej kategorii.
thumbnail

Finał Best Managed Companies Poland 2023. Blachotrapez nagrodzony za najwyższe standardy zarządzania

Podczas uroczystej gali Best Managed Companies Poland 2023 ogłoszono laureatów II edycji, Rafał Michalski, CEO Grupy Blachotrapez odebrał tytuł Best Managed Company dla Blachotrapez. Jesteśmy w gronie 15 polskich firm prywatnych nagrodzonych za najwyższe standardy zarządzania.
thumbnail

Premiera nowej marki w Grupie Blachotrapez

Grupa Blachotrapez już dawno przestała kojarzyć się wyłącznie z pokryciami dachowymi, choć to właśnie na tym produkcie przedsiębiorstwo zbudowało swoją niekwestionowaną pozycję lidera.
thumbnail

Ile kosztuje blachodachówka w 2023 roku w Blachotrapez ?

W ostatnich miesiącach mamy do czynienia z dużym wzrostem cen niemal wszystkich produktów. Dotyczy to również branży budowlanej – w zeszłym roku niektóre materiały podrożały nawet o 100%. A jak prezentują się aktualnie ceny blachodachówek, a więc najpopularniejszych pokryć dachowych w Polsce? Sprawdźmy, ile trzeba zapłacić za wysokiej jakości produkty w marcu 2023 roku.
thumbnail

CEO Rafał Michalski oraz Renata Luberda uhonorowani tytułem Osobowość Branży. Blachotrapez Budowlaną Firmą Roku

Builder Awards to doroczne wydarzenie, w którym na pierwszym planie jest polskie budownictwo i jego sukcesy, firmy oraz organizacje, a przede wszystkim ludzie – osobowości branży. W tegorocznej edycji tytuł „Osobowość branży” otrzymał CEO Grupy Blachotrapez Rafał Michalski oraz Właścielka Blachotrapez Sp. z o. o. Renata Luberda. Tytuł „Budowlana Firma Roku”, za całokształt działalności, przypadł firmie Blachotrapez – wyróżnienie posiada ugruntowaną renomę i cieszy się uznaniem w środowisku budowlanym.
thumbnail

Finał akcji Szlachetna Paczka 2022 w Blachotrapez

W dniach 10-11 grudnia odbył się Weekend Cudów Szlachetnej Paczki, to był naprawdę wyjątkowy czas. Jak każdego roku, z inicjatywy pracowników Grupy, wzięliśmy udział akcji dobroczynnej. Zaangażowali się wszyscy pracownicy Blachotrapez, Revolt Energy oraz KROP.
thumbnail

Polska Nagroda Jakości 2022 dla Blachotrapez

Kolejna edycja Gali „Luksusowa Marka Roku”, odbyła się 21 listopada w prestiżowym hotelu Renaissance w Warszawie. Wyróżniono firmy, marki, produkty oraz twórców dóbr luksusowych, podkreślając ich pozycję w sektorze premium. Statuetka Najwyższa Jakość Roku 2022 trafiła do Blachotrapez.
thumbnail

Strateg Zarządzania 2022 dla Rafała Michalskiego, CEO Blachotrapez

Rafał Michalski decyzją Kapituły Programu Symbol 2022 z tytułem Strateg Zarządzania 2022. CEO Blachotrapez został wyróżniony w programie prowadzonym przez redakcję „Monitora Biznesu” oraz „Monitora Rynkowego”.
thumbnail

Innowacyjne rozwiązanie od Blachotrapez docenione w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości

Zostaliśmy wyróżnieni w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości. Blachotrapez otrzymał statuetkę i dyplom Firma Roku 2021. Kapituła nagrodziła firmę w kategorii Usługa za Express Dach 72h.
thumbnail

Rafał Michalski nagrodzony w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości

Za wybitne osiągnięcia w zakresie kreowania postawy przedsiębiorczej i prowadzenia aktywnej działalności na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w Polsce tytuł „Zasłużony dla Polskiej Przedsiębiorczości” przypadł Rafałowi Michalskiemu, CEO Grupy Blachotrapez. Nagrodę wręczono w Zakładzie Produkcyjnym KROP, marki będącej częścią Grupy Blachotrapez.
thumbnail

Blachotrapez sponsorem strategicznym targów Dach Forum

Blachotrapez jest liderem branży pokryć dachowych oraz pionierem wielu nowych rozwiązań. Ta uznana nie tylko w Polsce ale i Europie marka została właśnie sponsorem strategicznym II Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM.
thumbnail

German Simetric otrzymał certyfikaty odporności na siłę wiatru

Produkt z oferty Blachotrapez badany był przez laboratorium PRI Construction Materials Technologies LLC w Stanach Zjednoczonych. German Simetric otrzymał certyfikaty TDI (Texas Department of Insurance) oraz CREEK TECHNICAL SERVICES, LLC, które potwierdzają, iż produkt jest odporny na mocny wiatr nawet do 170 km/h.
thumbnail

Blachotrapez na liście Najlepszych Miejsc Pracy w Europie

Wyjątkowy informacja dla Blachotrapez – firma znalazła się w gronie finalistów Najlepszych Miejsc Pracy™ w Europie tworzonej przez Great Place to Work®. Zajmując 42 miejsce wśród dużych firm.
thumbnail

Wielkie sportowe emocje w Zakopanem! Blachotrapez Puchar Tatr 2022

Za nami kolejna edycja Blachotrapez Puchar Tatr. Święto skoków narciarskich odbyło się na Kompleksie Średniej Krokwi im. Bronisława Czecha w Zakopanem. Firma Blachotrapez po raz kolejny była Głównym Sponsorem wydarzenia organizowanego przez klub Eve-nemnet. Blachotrapez Głównym Sponsorem zawodów sportowych
thumbnail

Absolutnie najdłuższa pisemna gwarancja 60/30

Nikt nie obieca tyle, ile gwarantuje Ci Blachotrapez – 60 lat gwarancji na perforację i 30 lat na rozwarstwianie powłok lakierniczych! Wydłużamy gwarancje
thumbnail

Dachy na raty" od Blachotrapez

Planujesz remont lub budowę domu? Obawiasz się jednak, że przy obecnych cenach i rosnącej inflacji nie możesz zrealizować inwestycji?
thumbnail

Blachotrapez z nagrodą EUROPEAN ECONOMIC AWARD

Międzynarodowe Forum Gospodarcze już za nami. Podczas wydarzenia organizowanego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Blachotrapez został wyróżniony nagrodą gospodarczą „EUROPEAN ECONOMIC AWARD”. Tytuł przyznano za wkład w rozwój innowacji, pionierskie projekty oraz dotychczasowe sukcesy spółki.
thumbnail

Godło Jakość Roku za System Zarządzania dla Blachotrapez

Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych od wielu lat zajmuje się prestiżowym programem pod nazwą Jakość Roku. Dwunastoletnia praktyka związana z organizacją tego cenionego konkursu wpłynęła na wypracowanie precyzyjnych metod nadawania certyfikatu.

Wszystkie produkty

Blachodachówka Estima

Znajdź nas

Blachotrapez

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy