... lux

Daikin

ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Charakterystyka firmy

Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych oraz grzewczych. Swoją pozycję zawdzięcza wysoko zaawansowanym technologiom stosowanym we wszystkich produktach, innowacyjnym rozwiązaniom oraz profesjonalizmowi.


W skład oferty firmy Daikin wchodzą:


  • systemy VRV – rozwiązania używane w obiektach o dużych powierzchniach, w budynkach wielopoziomowych takich jak biura, banki, hotele itp.
  • agregaty wody lodowej - stosowane min. w procesach przemysłowych
  • systemy Split, Multi Split, Sky Air – przeznaczone do użytku domowego, dla biur, restauracji, hoteli
  • systemy grzewcze Daikin Altherma – rozwiązania dla domków jedno i wielo-rodzinnych, centrów spa i obiektów fitness
  • fotokatalityczne oczyszczacze powietrza – produkty dla alergików, do użytku domowego i do biur

Pełna oferta produktowa znajduje się na stronie: www.daikin.pl


System Daikin jest idealnym rozwiązaniem do każdego zastosowania dzięki szerokiemu asortymentowi dostępnych produktów zarówno do grzania, jak i chłodzenia

  • Niskie rachunki za energię dzięki wysokiej efektywności energetycznej do A+++ i funkcjom oszczędzania energii, jak czujnik inteligentne oko i tygodniowy zegar programowany
  • Możliwość sterowania poprzez aplikację na smartfona lub łatwy w obsłudze sterownik
  • Zapewnia doskonały klimat w pomieszczeniach: niski poziom głośności

Urządzenia firmy Daikin odznaczają się najwyższą, jakością, a wiele z nich ma charakter innowacyjny. Produkty firmy Daikin posiadają certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001, znak CE oraz są certyfikowane przez Eurovent. W związku wymaganiami polskiego rynku szereg produktów posiada dodatkowo znak bezpieczeństwa B oraz spełnia wymagania UDT.


Centrala Firmy Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. mieści się w Warszawie, Centrum Nowych Technologii oraz działy logistyki i szkoleń w Poznaniu. Wykwalifikowana kadra pracowników służy doradztwem, organizuje seminaria i szkolenia dla projektantów, inwestorów i instalatorów.


Znajdźnas

Daikin

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy