rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Adams: Moskitiery to funkcjonalne i estetyczne osłony okien i drzwi

image

Jest wiele proponowanych sposobów, które mają pomóc w poradzeniu sobie z owadami – od preparatów chemicznych, po świece zapachowe i rośliny.Coraz wyższa temperatura na zewnątrz, dłuższe i słoneczne dni zachęcają do uchylania okien i drzwi, aby zapewnić prawidłową cyrkulację powietrza i dobre samopoczucie domowników. Otwarte okna stanowią jednak dla owadów idealne zaproszenie do naszych domów. Jak skutecznie chronić się przed komarami, osami czy pszczołami? Jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych rozwiązań jest zainstalowanie moskitiery, dzięki której każdy dom może przerodzić się w oazę spokoju. Moskitiery to funkcjonalne i estetyczne osłony okien i drzwi wykonane z gęstej siatki, chroniące wnętrza budynku przed owadami. Innowacyjne modele wykonane są z lekkiego i cienkiego włókna szklanego oraz pokryte są warstwą PCV, co zapewnia im bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i trwałość. Moskitiera sprawdza się rewelacyjnie nie tylko w domu, ale również w przypadku przyczep kempingowych i domków holenderskich.
 

Dobrze dobrana moskitiera:
  • Chroni przed ukąszeniami
  • Zapewnia spokojny sen
  • Zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii
Na rynku obecnie dostępnych jest wiele modeli, różniących się głównie sposobem montażu, wyglądem oraz tym, w jaki sposób moskitiery są otwierane lub zamykane.


 
Moskitiery okienne ramkowe
Decydując się na zakup moskitiery z ramą, warto zwrócić szczególną uwagę na jakość zastosowanych materiałów, a przede wszystkim profili. Ramki stanowią główny fundament całej konstrukcji i zapewniają stabilność i wytrzymałość, a przy tym pozwalają na szybki i prosty montaż produktu. Moskitiera ramkowa to zwykle ochronna siatka o prostej konstrukcji, a przy tym o minimalistycznym i estetycznym wyglądzie. Wykonana np. z włókna szklanego i pokryta PCV jest odporna na działanie warunków atmosferycznych.


Moskitiery okienne rolowane
Moskitiery rolowane znane również jako moskitiery zwijane nie ograniczają widoczności, a wizualnie stanowią integralną część okna, nie niszcząc jego konstrukcji. Dodatkowo chronią nasze okna nie tylko przed owadami, ale także przed pyłkami czy kurzem. Ten rodzaj zabezpieczenia świetnie sprawdza się także w przypadku okien dachowych. Moskitiery rolowane występują w wersji poziomej lub pionowej.  Wersja pionowa stosowana jest najczęściej do okien, gdy chcemy uzyskać możliwość szybkiego dostępu na zewnątrz. Moskitiery poziomie stanowią idealne rozwiązanie dla okien balkonowych lub tarasowych, gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowych moskitier drzwiowych na zawiasach.

 
Moskitiery plisowane
Coraz częściej wybierane przez domowych użytkowników są moskitiery plisowane, które składają się w harmonijkę. Ich nietypowa forma nie tylko skutecznie chroni przed owadami, ale prezentuje się niezwykle zjawiskowo. To idealne rozwiązanie dla niewielkich okien czy wnęk.


Moskitiery idealne dla alergików
W ofercie możemy znaleźć także moskitiery, które mogą przynieść ogromną ulgę dla alergików z lekkimi i średnimi objawami. Moskitiery antyalergiczne dzięki skutecznemu filtrowaniu łagodzą katar sienny czy inne dolegliwości. Filtr antyalergiczny można łatwo zamontować, a także zdemontować bez pozostawiania śladu.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

AdamS

E-mail: adams@adams.com.pl

WWW: www.adams.com.pl

Tel: +48 89 741 32 48
Adres:
Leśna Droga 10A
11-700 Mrągowo

Zimowa promocja OknoPlus pełna rabatów oraz innowacyjnych NOWOŚCI