rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Adams: Świąteczne oświetlenie elewacji domu

image

Święta już tuż, tuż! Kto choć raz oglądał już kultowy film “Kevin sam w domu” ten kojarzy dom, w którym zamieszkiwała rodzina McCallisterów. Właśnie dzisiaj skupimy się jak to zrobić, aby nasz dom był w centrum uwagi i zwracał swoim świątecznym wyglądem tak jak dom rodziny McCallisterów.


Jak to zrobić?
Dziś mamy niesamowity wybór ozdób świątecznych, które możemy przeznaczyć na elewację naszego domu. Oświetlenia od lampek, łańcuchów ledowych, aż po dmuchane bałwany, które możemy umieścić przed domem lub postawić go na balkonie. Kolorowe duże bombki świetnie sprawdzą się na drzewach iglastych oraz na krzewach. Dużym zainteresowaniem cieszą się projektory i lasery, które na elewacji stworzą jedyne i niepowtarzalne grafiki lub animację. Ten rodzaj ozdobienie będzie najmniej pracochłonny z naszej strony, wystarczy ustawić laser/projektor i podłączyć urządzenie do prądu. Niektóre urządzenia mają stworzone aplikacje dedykowane na telefon, które pomagają wyświetlać przeróżne projekty za pomocą telefonu. Jeśli jesteście gadżeciarzami to te urządzenie spodoba Wam się.


Mamy ozdoby, ale co dalej?
Przed rozpoczęciem instalacji ozdób, które chcemy zainstalować między innymi na elewacji domu, warto zaplanować to, w jaki sposób finalnie ma wyglądać świąteczny wystrój elewacji. Dodatkowo dobrze jest zaopatrzyć się w długi przedłużać, dzięki któremu nasze świąteczne ozdoby będą rozświetlać nasz dom. Zwróćmy również uwagę, aby zabezpieczyć przewody elektryczne, które mogą mieć styczność z wodą. Uchroni to przed zwarciem elektrycznym, a nasz zabezpieczy. Mamy plan, wiemy gdzie zawieszać ozdoby, więc możemy zabierać się za prace montażowe. Najlepszym okresem, kiedy powinniśmy zawiesić ozdoby jest to środek dnia, kiedy wszystko jest widoczne. Pamiętajmy, że często będziemy używali drabiny, montaż ozdób wiąże się z pracami na wysokościach, dlatego warto robić to, kiedy jest jasno za naszym oknem. Takie prace możemy wykonać z naszymi domownikami, z którymi spędzimy świetny czas. Śmiało możemy wykorzystać śnieg, aby ulepić bałwana, który ozdobi naszą posesję.


Wyjątkowe świąteczne oświetlenia
Jeśli nadal mamy kłopot z wyborem odpowiedniego oświetlenia, które w sposób dobry ma poradzić z oświetleniem domu. Mądrze jest wybrać jak najbardziej energooszczędne światełka ledowe. Pobór energetyczny takiego oświetlenia będzie najkorzystniejszy, a my finalnie zapłacimy mniej za prąd. Wybór jest naprawdę duży: od stojących reniferów, klasycznych światełek choinkowych, węże ledowe, lasery, projektory i wiele innych ciekawych oświetleń, które możemy wykorzystać przy ozdabianiu naszej elewacji. Warto stworzyć świąteczną elewację, która będzie przyciągać wzrok, a my spędzimy dobry czas przy ozdabianiu naszego domu. Pamiętajmy o tym, że słowa mają wielka moc, dlatego warto odpowiednio je dobierać, bo finalnie nasz bohater z filmu Kevin, nie chciał samemu spędzać świąt.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

AdamS

E-mail: adams@adams.com.pl

WWW: www.adams.com.pl

Tel: +48 89 741 32 48
Adres:
Leśna Droga 10A
11-700 Mrągowo