rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


…bo Słońce uwielbia LG

image

LG Electronics to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wiodących na świecie marek urządzeń gospodarstwa domowego i telewizji. To lider wśród najwyżej ocenianych producentów rozwiązań klimatyzacyjnych i grzewczych. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę, że LG jest również wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie modułów fotowoltaicznych.Firma LG prowadzenie badań nad energią słoneczną rozpoczęła już w 1985 r., zaczynając od prac nad ogniwami z krystalicznego krzemu. Kolejne lata badań i rozwoju położyło solidny fundament pod masową produkcję modułów fotowoltaicznych we własnym zakładzie w Gumi, w Korei Południowej. Niezmiennie, od lat staramy się produkować wyłącznie artykuły najwyższej jakości, które sprostają wymaganiom naszych najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo, zakłady produkcyjne LG, zaangażowane w rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, wyposażone są w najnowocześniejsze laboratoria badawcze. Obiekty te przeprowadzają codzienne testy w celu zapewnienia jakości i wydajności produktów. LG jest pierwszą korporacją na świecie, która prowadzi własne testy certyfikowane przez cztery wiodące organy kontroli certyfikacji. Są to: UL, TÜV Rheinland, DVE i Intertek. Podczas całego procesu produkcyjnego moduły LG przechodzą rygorystyczne sprawdziany i są poddawane próbom nawet dwa razy intensywniej niż wymaga tego norma IEC.  Dodatkowo jako przykład możemy podać, że nasze produkty nie tylko spełniają wymagania nowej normy IEC61215-2: 2016, ale przewyższają podane w niej wartości. Oznacza to, że moduły są odporne na najtrudniejsze warunki pogodowe i środowiskowe mogące wystąpić w różnych częściach świata.

 


Na swoje moduły fotowoltaiczne LG oferuje autentyczną, 25-letnią gwarancję, która obejmuje zarówno samą jakość produktu jak i jednocześnie jego niezawodne działanie. Ta gwarancja to wysoka wydajność, wyśrubowane i najwyższe wyniki oraz pewność utrzymania światowych standardów znacznie powyżej panujących aktualnie norm. Warto wspomnieć, że ta wyjątkowa gwarancja stanowi świadectwo naszej pewności co do działania naszych modułów i ich zdolności do wytwarzania większej ilości energii przekładającej się na oszczędność kosztów w miarę upływu czasu. Nawet po 25 latach użytkowania, moduły LG NeON® 2 oraz NeON® R nadal produkują energię na poziomie ponad 90% ich początkowej wydajności. Oznacza to, że mimo występującej z roku na rok stopniowej degradacji, nasze moduły zachowują o wiele dłużej pierwotną moc niż moduły konwencjonalne.Wysoka wydajność naszych produktów przekłada się na mniejszą liczbę modułów jakie należy zastosować w systemie PV, aby wygenerować taką samą ilość energii elektrycznej. Ma to ogromne znaczenie, szczególnie dla użytkowników, którzy zwracają szczególną uwagę na zajmowaną przez inwestycję powierzchnię. Produkty LG w tej kategorii wyznaczają nowe standardy. Dzięki swojej budowie, moduły fotowoltaiczne LG mogą być instalowane na dużo mniejszej powierzchni niż klasyczne rozwiązania na rynku. W ten sposób można zaoszczędzić zarówno na całkowitych kosztach systemu i instalacji, jak i na bieżących kosztach konserwacji.Moduły LG to nie tylko fantastyczne parametry techniczne ale również elegancki, nowoczesny design, który zapewnia estetyczny, harmonijny wygląd. To elegancka moc czerni, która nie tylko się podoba użytkownikom ale automatycznie potrafi po zainstalowaniu zwiększyć wartość samej nieruchomości. Nie da się tego zignorować, zwłaszcza gdy moduły fotowoltaiczne stają się częścią zewnętrznej elewacji budynku. Co ważniejsze, w elegancki i przyjazny sposób wtapiają się w otoczenie, osiedle czy miejsce użytkowania jakim jest dom czy budynek użyteczności publicznej.
Budując własny system fotowoltaiczny, przyszli użytkownicy zielonej energii powinni zwrócić uwagę na kilka spraw. Wszyscy chcemy w pełni czerpać korzyści z energii słonecznej na długie lata, w zrównoważony i bezpieczny dla środowiska sposób. Pamiętajmy, że inwestycja w system fotowoltaiczny to decyzja w zasadzie na całe życie. Warto zatem zastanowić się nad doborem produktów, które bezproblemowo pozwolą na produkcję darmowego prądu z promieni słonecznych, produktów działających bezusterkowo przez długie lata. Upewnijmy się, że wybieramy produkt wysokiej jakości od niezawodnej marki, która wciąż będzie istniała za te 25 lat – zastanówmy się na wyborem LG. Bo taką właśnie marką jesteśmy!

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

LG Electronics Polska

E-mail: klimatyzacja@lge.pl

WWW: www.lg.com/pl

Tel: +48 22 481 71 00
Fax: +48 22 481 78 88
Adres:
Wołoska 22
02-675 Warszawa

Zimowa promocja OknoPlus pełna rabatów oraz innowacyjnych NOWOŚCI

Produkty
dodaj+ «»

Katalog Firm

 • Revolt Energy

  Czołowy w Polsce producent pokryć dachowych staje się właścicielem rozwiązań…
 • AZEnergia

  Firma AZEnergia to lider w branży instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw…
  AZEnergia
 • Solarity Polska

  Solarity -jesteśmy wiodącym dystrybutorem i hurtownią systemów fotowol…
  Solarity Polska