rejestracja

PCV: rss

1
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Jakie drzwi tarasowe wybrać w 2021 roku?
Wyobraź sobie letni poranek pełen słońca: wstajesz, przeciągasz się i wychodzisz z kawą na taras, by posłuchać śpiewu ptaków oraz nacieszyć oczy otaczającą Cię naturą. Tak może wyglądać Twoja codzienna rutyna! Od kilku sezonów najmodniejszym trendem architektonicznym jest bowiem otwieranie domu na ogród – w ten sposób każdego dnia możesz spokojnie odetchnąć świeżym powietrzem i od pierwszych godzin „ładować baterie” w zachwycających okolicznościach przyrody. Brzmi jak idealne rozpoczęcie dnia?
Drzwi na miarę XXI wieku, czyli jak połączyć design, ekonomię i ekologię
Jeszcze kilka lat temu miały jedynie być ładne lub po prostu – być. Dziś ich różnorodność i funkcjonalność zaskakuje pod każdym względem. Dzięki rozwojowi technologii produkcji drzwi wejściowe nie tylko są wizytówką domu, ale też pełnią kluczową rolę w podnoszeniu standardu życia domowników.
Jakie drzwi wejściowe idealnie dopełnią każdy dom?
Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. W przypadku drzwi frontowych to więcej niż pewne
Na zewnątrz, czy do środka? Jak powinny otwierać się drzwi zewnętrzne?
Eleganckie, stylowe, ale przede wszystkim solidne i odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Drzwi wejściowe stanowią wizytówkę całego domu. Dlatego muszą być estetyczne i pasować do designu elewacji, oświetlenia czy do dekoracji znajdujących się wokół domu lub przy wejściu do mieszkania.
Sezon grzewczy uderzył w portfel Jak temu zaradzić?
Każdy, kto choć przez chwilę mieszkał w domu jednorodzinnym wie, jak sporym wyzwaniem jest ogrzanie budynku. Mimo że straty ciepła mają miejsce przez cały rok, o odpowiednią temperaturę w domu najtrudniej jest zadbać zimą i jesienią
Co najbardziej szkodzi drzwiom zewnętrznym? – Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę
Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu, a ich wygląd i stan, odpowiadają za pierwsze wrażenie. Niestety są również elementem szczególnie narażonym na niekorzystne warunki atmosferyczne, a więc na uszkodzenia i zużycie.
Nowe drzwi zewnętrzne firmy Hörmann – krok po kroku
Szybka wymiana drzwi przez autoryzowanego partnera
Adams: Jakie drzwi wejściowe wybrać – aluminiowe czy z PVC?
Niezależnie od tego czy będą z PVC czy z aluminium, to nowoczesne drzwi renomowanych firm bez zarzutu spełniają swoją funkcję. Ważne, by miały dobre parametry, czyli były ciepłe, bezpieczne, odporne na wilgoć oraz izolujące przed hałasem. A takie mogą być i drzwi z PVC, i te aluminiowe.
Drzwi wejściowe HT 410 - ciepłe, estetyczne i bezpieczne arcydzieło
Jakie powinny być idealne drzwi zewnętrzne? Wśród najważniejszych aspektów z pewnością wymienimy dobrze dopasowany design do stylistyki domu, antywłamaniowość oraz, szczególnie w przypadku drzwi do domu jednorodzinnego, energooszczędność.
1
Następny

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1996 roku w Kutnie. Nazwą i działalnoś…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug