rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Dach Marzeń: Stylowy, nowoczesny i wyjątkowo odporny

image

Czy chciałbyś mieć elegancki, nowoczesny dach, o niepowtarzalnym antracytowym kolorze, który zapewni najlepszą ochronę Twojego domu?W branży pokryć dachowych obserwujemy rosnącą popularność antracytu, nawet tam gdzie dotąd królowały czerwienie, a proste, płaskie dachówki stały się synonimem nowoczesności. Obecnie ludzie doceniają elegancję prostych kształtów, a zwłaszcza w zestawieniu z niezawodnością, trwałością i gwarancją popartą doświadczeniem jaką zapewnia Gerard.


W odpowiedzi na te trendy rynkowe, prezentujemy Państwu nowy panel dachowy z posypką GERARD Eleganta, stworzoną z myślą również o przyszłych pokoleniach.
Firma GERARD, producent niezawodnych, widowiskowych, trwałych i pięknych pokryć dachowych z posypką, których idea wywodzi się prosto z Nowej Zelandii, od ponad 60 lat, oferuje teraz tę prawdziwie nowoczesną blachodachówkę z posypką obok klasycznych, tradycyjnych, góralskich, śródziemnomorskich, a dzieki ELEGANCIE również płaskich i nowoczesnych profili dachowych.
 
GERARD Eleganta: wymarzony, nowoczesny dach z posypką na nasze czasy
8-punktowy system mocowania dachów z posypką GERARD jest odporny na ekstremalne silne wiatry, burze, gradobicia, jak i intensywne śnieżyce. Mocna, odporna na korozję stal zapewnia wyjątkową odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Te cechy zaspokajają dzisiejsze zapotrzebowanie na dach, który nie tylko prezentuje się niezwykle nowocześnie i wykwitnie, ale co ważne sprosta wyzwaniu nieprzewidywalnych ekstremalnych warunków pogodowych związanych z obecną zmianą klimatu.


Kiedy zobaczysz unikalny 8-punktowy montaż (mocowanie każdego panelu GERARD w 8 punktach za pomocą gwoździ, jak pokazano poniżej), będziesz wiedział, że prawdopodobnie żaden wiatr nie zagrozi bezpieczeństwu Twojego domu. 
Piękno dla oczu, radość każdego dnia. Płaska blachodachówka z posypką GERARD Eleganta.
Teraz możesz otrzymać prezent-niespodziankę do Twojego dachu w aktualnej promocji GERARD.

Kliknij na zdjęcie, aby uzyskać więcej informacji na temat Promocji Gerard

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Gerard AHI Roofing

E-mail: info@ahiroofing.pl

WWW: gerardroofs.pl

Tel: +48 22 575 52 25
Fax: +48 22 575 52 23
Adres:
Modularna 3a
02-238 Warszawa