rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


DTRON (R)ewolucja wśród pomp zatapialnych

image

DAB projektuje rozwiązania szyte na miarę z myślą o rzeczywistych wymaganiach każdego, kto funkcjonuje w tej branży. Dzięki wiedzy technicznej i doświadczeniu ekspertów DAB, nowe pompy zatapialne DTron oferują korzyści zarówno dla użytkowników, jak i dystrybutorów i instalatorów, zapewniając oszczędność miejsca, zużycia energii, czasu oraz kosztów. Jednak, przełomowe i trwałe zmiany możliwe są tylko wtedy, gdy uważnie wsłuchamy się w głos najważniejszych ekspertów na rynku, czyli naszych Klientów. I tak oto powstał nowy typoszereg pomp zatapialnych z elektronicznym sterowaniem zał./wył. do podnoszenia ciśnienia w budynkach mieszkalnych. Dwa modele, DTron 2 oraz DTron 3 wraz z akcesoriami, tworzą szereg rozwiązań dla różnych typów instalacji. Typoszereg pomp Dtron można zainstalować na trzy różne sposoby – w zbiorniku, na powierzchni oraz w studni. To ogromny krok w kierunku przedefiniowania cech pompy zatapialnej.  Pompy zatapialne DTron 2 i DTron 3 są efektem wytężonych prac zmierzających do stworzenia pomp cechujących się nie tylko łatwą obsługą, ale również wysoką sprawność.


Szybki i łatwy montaż, oraz wysoka niezawodność dzięki zintegrowanemu naczyniu przeponowemu
Naczynie przeponowe zabezpiecza przed zapowietrzeniem instalacji, zapobiega przypadkom niepotrzebnego załączania się pompy oraz chroni przed skutkami uderzeń hydraulicznych, wydłużając jej żywotność. Dzięki zintegrowaniu naczynia przeponowego z konstrukcją pompy, instalacja przebiega znacznie szybciej.


Łatwa i stała kontrola pracy pompy oraz prosty montaż akcesoriów dzięki technologii NFC oraz PLC
NFC (ang. Near Field Communication) pozwala zastosować wyłącznik pływakowy lu czujnik poziomu wody* bez potrzeby połączeń kablowych. Akcesoria można łatwo podłączyć d pompy bez konieczności demontażu korpusu pompy. Pozwala to na szybkie prowadzeni prac i zachowanie szczelności. PLC* (ang. Power Line Communication) pozwala na podłączenie elektronicznego sterownika Com Box przy wykorzystaniu przewodu sieci elektrycznej, zamiast przewodu komunikacyjnego.


Maksymalna elastyczność montażu,  ochrona i odporność dzięki DOC68
DOC68 to akcesorium posiadające certyfikat potwierdzający stopień ochrony IP68, które pozwala na instalację pomp DTron w wynurzeniu i korzystanie z nich jak z konwencjonalnego hydroforu.


Korzyści podczas instalacji i eksploatacji dzięki wbudowanemu zaworowi odpowietrzającemu
Zawór odpowietrzający umożliwia poprawne zasysanie bezpośrednio po instalacji pompy i gwarantuje jej niezawodną pracę.


Łatwa konserwacja dzięki modułowej konstrukcji
Konstrukcja pompy składająca się z elementów modułowych sprawia, że czynności konserwacyjne i serwisowe są niezwykle proste. Poszczególne podzespoły można wymontować niezależnie od pozostałych, naprawić lub wymienić je, dzięki czemu czas naprawy jest krótszy, a koszty prac niższe.Akcesoria do pomp DTron na nowo definiują obszar zastosowania typoszeregu, umożliwiając instalację zaledwie dwóch modeli w różnych warunkach pracy. Zastosowany wraz z pompą w wersji X, zestaw umożliwia zasysanie wody unikając dostawania się do pompy osadów i zanieczyszczeń zalegających na dnie zbiornika czy studzienki. DOC68 pozwala na montaż pompy DTron na zewnątrz jako pompy powierzchniowej o stopniu ochrony IP68. Wyłącznik pływakowy wykrywa poziom wody w zbiorniku oraz zapobiega jego całkowitemu opróżnieniu i pracy na sucho.  Sterownik DConnect Box 2 umożliwia sprawdzenie statusu pompy, modyfikację parametrów jej załączania i wyłączania, przegląd alarmów i monitorowanie ciśnienia bezpośrednio na Twoim smartfonie, zapewniając jednocześnie niezrównaną wydajność i obsługę prostszą niż kiedykolwiek (tylko DTron3). Po podłączeniu do urządzenia sterującego DConnect Box 2, czujnik kontroluje poziom wody w zbiorniku i przekazuje dane z pomiaru do aplikacji użytkownika (tylko DTron 3). COM BOX pozwala modyfikować ciśnienie załączenia i wyłączenia pompy oraz sprawdzać alarmy w prosty i intuicyjny sposób (w standardzie dla DTron 3).

sterownik


Słuchamy naszych klientów
Dostarczając ponad 2 miliony pomp rocznie, zapewniamy wydajne zaopatrzenie w wodę na całym świecie i wychodzimy naprzeciw szczególnym wymaganiom naszych Klientów. W Australii, gdzie natura bywa nieprzewidywalna, otrzymaliśmy bardzo ważną lekcję: owady i małe gady często dostają się do pomp i zakładają w nich gniazda. Skorzystaliśmy z tej wiedzy projektując nowe modele typoszeregu DTron, które są odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. Rozwiązaliśmy tym samym problem napotkany przez australijskich użytkowników naszych pomp i sprawiliśmy, że ich eksploatacja jest jeszcze bardziej bezpieczna, w każdej szerokości geograficznej.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

DAB Pumps Poland

E-mail: polska@dabpumps.com.pl

WWW: www.dabpumps.com.pl

Adres:
Janka Muzykanta 60
02-188 Warszawa

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»