rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wilo: Automatyzacja w budynkach

image

Inteligentne rozwiązania w zakresie automatyki budynków

Nic nie ulega tak szybkiemu rozwojowi jak technologia informacyjna. To, co dziś wydaje się być najbardziej zaawansowanym osiągnięciem technologicznym, może być jutro zastąpione nowym standardem. Istnieje również szereg zamkniętych systemów. Z tych właśnie powodów w automatyce budynków stosuje się wiele różnych systemów komunikacyjnych.

Elastyczność dzięki rozwiązaniom modułowym

Wilo oferuje moduły wtykowe dodatkowego wyposażenia dla prawie wszystkich oferowanych pomp, co umożliwia przyłączenie ich do systemu automatyki budynku, zarówno teraz jak i w przyszłości. Oznacza to, że nie ma przeszkód, aby zintegrować nowe urządzenia z istniejącym systemem automatyki. Również w przypadku, gdy system automatyki zostanie zmodernizowany, inwestycja w pompy Wilo jest dobrze zabezpieczona: zmiana systemu komunikacji wymaga jedynie wymiany IF-Modułu, co można zrobić niezwykle szybko, w kilku prostych krokach.

Przewaga dzięki zarządzaniu pracą pomp podwójnych

Wiele typoszeregów pomp obiegowych Wilo jest przygotowanych lub standardowo wyposażonych w interfejs do zarządzania pracą pomp podwójnych. Pozwala to nie tylko na automatyczną zamianę lub dołączenie drugiej pompy jako pompy obciążenia szczytowego, ale może również przyczynić się do oszczędności energii. Stosowanie pomp podwójnych nie jest skomplikowane, a jest bezpieczniejsze niż stosowanie pomp pojedynczych.

Urządzenia sterujące do zadań specjalnych

Wilo oferuje odpowiednią technologię do zarządzania systemami pompowymi oraz bardziej skomplikowanymi zadaniami. Również i w tym przypadku, wszystkie elementy są przygotowane do integracji z systemem automatyki budynku.

  • Funkcje zdalnego zarządzania
  • Funkcje sygnalizacji
  • Interfejs cyfrowy
  • Interfejsy funkcyjne

Więcej informacji
 KONTAKT

Wilo