rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Pompy ciepła w ofercie Firmy Immergas

image

Jednym z najbardziej wydajnych, a zarazem najdynamiczniej rozwijających się urządzeń wykorzystujących OZE są pompy ciepła Immergas. W ofercie firmy wyróżnia się dwie rodziny pomp ciepła: AUDAX i IMMERWATER.


Stanowią one ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. W obu przypadkach do uzyskania zamierzonego efektu wykorzystywane są zasoby odnawialnych źródeł energii w postaci ciepłego powietrza.

 

 Pompy ciepła AUDAX

 

Przystosowane są do instalacji na zewnątrz budynku. Wyposażone są w specjalny elektroniczny zawór czterodrogowy, umożliwiający odwrócenie procesu zachodzącego w pompie, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Niskie zużycie energii elektrycznej możliwe jest dzięki wykorzystaniu w produkcji technologii inwerterowej. Pozwala ona na pracę pompy ze zmienną mocą, o modulacji w zakresie 25-100%, przystosowującej się do aktualnego zapotrzebowania na ciepło lub chłód.

 

AUDAX

Pompy ciepła Immergas przygotowane są do pracy samodzielnej oraz w zintegrowanym systemie, w którego skład mogą wchodzić inne źródła ciepła, jak np. kocioł, kolektory słoneczne, grzałka elektryczna czy inne pompy ciepła. Prawidłowe funkcjonowanie całego systemu, zapewnia mikroprocesorowe urządzenie elektroniczne, określane mianem „inteligentnego" sterownika systemowego. Sterownik ten umożliwia automatyczne przełączanie pomiędzy różnymi źródłami ciepła, jak również wybiera najbardziej odpowiednie urządzenie w zależności od zużycia energii elektrycznej, temperatury zewnętrznej czy zapotrzebowania na ciepło.

 

Pompy ciepła IMMERWATER
Jest to seria pomp ciepła powietrze-woda, wykorzystująca ciepło z otoczenia do ogrzewania wody użytkowej w sposób ciągły. Pompy charakteryzują się kompaktowym wykonaniem, prostą obsługą i ciekawym wyglądem. Do ich produkcji zastosowano komponenty z materiałów o wysokiej jakości i trwałości. Pompy ciepła IMMERWATER występują w 3 modelach IMMERWATER 300 INOX, IMMERWATER 150 i IMMERWATER 80.

 

IMMERWATER 300                                              IMMERWATER 150 

 

 

IMMERWATER 80

 

Wszystkie modele są przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur otoczenia. Dzięki znajdującej się w zbiorniku grzałce elektrycznej nie ma potrzeby stosowania dodatkowego źródła ciepła do ogrzewania wody użytkowej.

 KONTAKT

Immergas
Najgorętsza promocja tego roku – JESIENNA IMPREZA w rytmie milionów metrów! Kup dach i zgarnij nagrody