rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Instalowanie wyższych oczekiwań

image

Kluczowym wyzwaniem w dzisiejszym przemyśle budowlanym i komercyjnym jest dotrzymywanie terminów, aby budynki i obiekty były gotowe do użytkowania zgodnie z harmonogramem.


Czas to pieniądz, a szybkie ukończenie pozwala firmom na szybkie wprowadzenie i rozpoczęcie działalności. Mimo to dotrzymanie deklarowanych terminów otwarcia nowego lub odnowionego budynku może okazać się trudne, ponieważ wszystko musi działać prawidłowo od samego początku, włączając hydraulikę i elektryczność, aż na serii kontroli bezpieczeństwa kończąc. Integracja złożonych nowoczesnych technologii - takich jak systemy HVAC - to kolejny element, którego nie można przeoczyć.


Instalacja systemów HVAC wiąże się z załadunkiem, transportem, rozładunkiem i instalacją dużych, ciężkich maszyn. Ten długotrwały proces może doprowadzić do wzrostu zapotrzebowania na klimatyzatory i wywołać długie okresy zaległości w realizacji instalacji. Zbyt wolna praca może skutkować skargami najemców i problemami dla właściciela.


LG MULTI V 5 to powiew świeżego powietrza dla instalatorów. Rozwiązanie zapewnia do 26HP dla pojedynczego urządzenia, a jego większa wersja zmniejsza liczbę potrzebnych urządzeń. To przyspiesza i upraszcza proces instalacji. Na przykład, powiedzmy, że poprzedni system miał wydajność 48HP dzięki połączeniu trzech jednostek zewnętrznych: 20HP, 18HP i 10HP. MULTI V 5 może osiągnąć tę wydajność przy dwóch jednostkach zewnętrznych po 24HP, oszczędzając cenną przestrzeń. W tym zestawie jest on także lekki i kompaktowy - waży zaledwie 620 kg. Dla porównania, tradycyjne systemy mogą ważyć łącznie do 768 kg. Ten ulepszony profil upraszcza proces instalacji i ułatwia życie instalatorom.Co więcej, MULTI V 5 zapewnia wydajność przewodów do 1000 metrów, podnosząc różnicę wysokości między jednostkami zewnętrznymi i wewnętrznymi o 110 metrów. Dłuższa instalacja zapewnia większą elastyczność instalacji dla instalatorów i sprawdza się szczególnie w wysokich budynkach.


Podkreślając mądre przywództwo firmy, system MULTI V 5 firmy LG jest również wyposażony w inteligentną aplikację mobilną LGMV. Ta aplikacja umożliwia szybkie i dokładne wykonywanie automatycznych testów. Profesjonalny instalator wykonujący test może otrzymać wyniki pocztą elektroniczną, co znacznie skraca czas instalacji i podnosi ogólną efektywność procesu. Podobnie, urządzenie diagnostyczne czynnika chłodniczego przeprowadza regularne kontrole jego poziomu , a także automatyczne uzupełnianie w razie potrzeby. Instalatorzy nie muszą już wykonywać konfiguracji za pomocą przełącznika DIP dla jednostki zewnętrznej. Ustawieniami można teraz łatwo zarządzać za pomocą wygodnej aplikacji.


Należy również pamiętać, że na samej instalacji się nie kończy. Potrzebna jest właściwa konserwacja od momentu instalacji, przez cały okres eksploatacji systemu. Należy zatem wziąć pod uwagę łatwość konserwacji i rozwiązywania problemów. Ponieważ większość użytkowników nie jest technikami, ważne jest, aby zainstalowane systemy ułatwiały rozwiązywanie problemów jak tylko się pojawią.


Zaawansowane opcje inteligentnego zarządzania połączonymi jednostkami pozwalają na regularne sprawdzanie historii testów i aktualizację czarnych skrzynek. Poprzez zwiększenie automatyzacji system ten znacznie zmniejsza potrzebę kontroli. Uproszczone monitorowanie ułatwia również użytkownikom wyłapanie wszelkich pojawiających się usterek lub innych problemów.


LG ma dobrze udokumentowaną historię tworzenia technologii, która stawia klientów na pierwszym miejscu. Jednak ustalenie priorytetów przez użytkowników spowodowało również znaczący przełom, na którym korzystają instalatorzy i specjaliści ds. konserwacji. LG MULTI V 5 to przykład najnowocześniejszego rozwiązania, które ułatwia pracę klientom, personelowi pomocniczemu i instalatorom. Wprowadzenie udogodnień nie jest grą o sumie zerowej, a technologie opracowane z myślą o użytkownikach mogą mieć również ogromny wpływ na sposób pracy techników. Zapewniając wymierne korzyści klientom i profesjonalistom, MULTI V 5 pokazuje prawdziwy zasięg technologii nowej generacji.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

LG Electronics Polska

E-mail: klimatyzacja@lge.pl

WWW: www.strefaklimatyzacji.pl

Tel: +48 22 481 71 00
Fax: +48 22 481 78 88
Adres:
Wołoska 22
02-675 Warszawa

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Orgadata East Europe

  Ponad 30 lat doświadczenia, nacisk na jakość oferowanych usług i prawdziwa pa…
  Orgadata East Europe
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»