rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Jak najlepiej rozwiązać problem braku kanalizacji?

image

Jednym z dużych problemów, z którymi musi się mierzyć wielu inwestorów jest brak przyłącza do kanalizacji. Budynki, które nie mają do niej stałego dostępu są obsługiwane przez szamba lub przydomowe oczyszczalnie ścieków. Decydując się na jej założenie najlepiej zgłosić się do specjalistów, którzy pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Takie usługi w swojej ofercie posiada firma Wobet-Hydret. Dzięki profesjonalnej obsłudze i szerokiemu zakresowi działań -  możliwości identyfikacji i dopasowania oczyszczalni do indywidualnych preferencji, poprzez możliwość zakupu oczyszczalni i jej montażu na miejscu docelowym.
Przydomowe oczyszczalnie ścieków to rozwiązanie idealne dla tych, dla których równie ważna, co wygoda, jest ekologia. W zależności od liczby użytkowników budynku, warunków glebowych i wymiarów działki, możemy wybrać rodzaj oczyszczalni, która będzie najbardziej odpowiednia.


 
Rodzaje i charakterystyka przydomowych oczyszczalni ścieków
Aby móc we własnym zakresie zidentyfikować, jaka przydomowa oczyszczalnia ścieków będzie najbardziej odpowiadała potrzebom i warunkom glebowym, warto zapoznać się z ich charakterystyką. Każda oczyszczalnia dostępna w naszej ofercie wyposażona jest w drenaż lub studnię chłonną.
 
 • oczyszczalnie drenażowe – montaż tych oczyszczalni najlepiej sprawdzi się w miejscach, gdzie warunki gruntowo-wodne są bardzo dobre. Ten rodzaj oczyszczalni przydomowej wyposażony jest w 2 lub 3-komorowy osadnik wstępny. Osadniki o dużych pojemnościach są zazwyczaj elementem rozbudowanych oczyszczalni biologicznych.
 • oczyszczalnie ścieków biologiczne ZBB – występują w wersjach kompaktowych. Poprzez ich konstrukcję dwu płaszczową idealnie sprawdzą się na gruntach, gdzie warunki glebowo-wodne są niesprzyjające. Oczyszczalnia działa w technologii hybrydowej
 • oczyszczalnie ścieków biologiczne ZBS – ten rodzaj oczyszczalni również występuje w wersji kompaktowej, która działa w technologii SBR. Wiąże się to z lepszym buforowaniem zwiększonego dopływu ścieków w skali dobowej.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Wobet-Hydret

E-mail: info@wobet-hydret.pl

WWW: www.wobet-hydret.pl

Tel: +48 42 712 20 60
Fax: +48 42 712 00 41
Adres:
Wola Grzymkowa 25a
95-070 Aleksandrów Łódzki

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»