rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


„Być blisko Klienta” - Infolinia 24h

image

Każdy Klient firmy Viessmann może w dowolnej chwili skorzystać z 24- godzinnej, dostępnej przez 7 dni w tygodniu, opieki technicznej. Dzwoniąc pod specjalny numer infolinii ( 801 0 801 24 ), Klienci otrzymają wszystkie niezbędne informacje oraz wsparcie. Specjalnie przeszkoleni konsultanci infolinii mają gruntowną wiedzę dotyczącą budowy, mechanizmów działania oraz użytkowania urządzeń grzewczych Viessmann. Dzięki temu Klienci mogą liczyć na szybką i fachową poradę. Jeżeli jednak okaże się, że niezbędne jest bezpośrednie działanie u Klienta, konsultanci infolinii w jak najkrótszym czasie organizują przyjazd ekipy serwisowej.

 

 

W maju 2010 roku 24- godzinny program opieki technicznej został nagrodzony statuetką „Teraz Polska” w kategorii usługi. Firma Viessmann już po raz drugi znalazła się w gonie laureatów konkursu „Teraz Polska”. W 2009 roku kapituła wyróżniła Policealną Szkołę Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann w kategorii innowacje.
 KONTAKT

Viessmann
Na co Polacy zwracają uwagę przy zakupie nieruchomości?
Jak prowadzić dziennik budowy?
Odpowiedzialne projektowanie. Jak tworzyć obiekty przyjazne użytkownikom na co dzień i w obliczu ekstremum? Eksperci odpowiadają

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1996 roku w Kutnie. Nazwą i działalnoś…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Produkty
dodaj+ «»