rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


PALISADY – materiał budowlany, którego nie doceniamy

image

Palisady ogrodowe to elementy małej architektury, które można wykorzystać w aranżacji otoczenia posesji na wiele sposobów. Stanowią element dekoracyjny, który daje możliwość zaakcentowania różnorodnego ukształtowania powierzchni. Mogą być wykorzystane do tworzenia umocnień skarp oraz do budowy tarasów o zróżnicowanych poziomach. Świetnie nadają się do obramowania trawników, wjazdów, parkingów, rabatów kwiatowych. Można je wykorzystać do budowy stopni schodów.Palisady w roli obrzeża
Palisady betonowe są trwałe i odporne na korozję. Estetycznie i subtelnie wyznaczają granicę pomiędzy chodnikiem a terenem zielonym i porośniętym roślinnością. Ustawione kolejno obrzeża ściśle do siebie przylegają, dzięki czemu nie powstają między nimi żadne szczeliny, przez które mogą przerastać trawy, psując estetykę ścieżek czy podjazdów.

Paleta barw palisad łupanych umożliwia dopasowanie się do dowolnego elementu elewacji budynku czy ogrodzenia. Palisady w odcieniu MULTI-COLOR® nadają otoczeniu wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd, natomiast te w kolorach jednolitych (piaskowy, czarny) uspokajają i wyciszają wizualnie przestrzeń.


Mała architektura ogrodowa
Wielość rozmiarów i kolorów pobudza fantazję i stwarza bogate możliwości projektantom. Dzięki palisadom można stworzyć małe budowle ogrodowe, których wygląd będzie unikatowy i odmienny od tych, które dostępne są w marketach budowlanych. Małe ławeczki, kominki, grille – to tylko kilka przykładów. Za pomocą betonowego obrzeża można także wydzielić bezpieczne miejsce na ognisko, umocnić brzegi oczka wodnego lub stawu oraz oddzielić ogrodowe jaccuzi od trawnika.

Palisady łupane to niedroga alternatywa do szarych krawężników i obrzeży, które do niedawna królowały w naszym otoczeniu. Możemy to zmienić wybierając trwałe, ale i estetyczne produkty, które spełnią wymaganą funkcję, tworząc jednocześnie wysublimowaną i stylową przestrzeń.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Joniec

E-mail: joniec@joniec.pl

WWW: www.joniec.pl

Tel: +48 18 332 53 90
Adres:
Tymbark 109
34-650 Tymbark