rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Romantyczna VERONA na polskich dachach

image

Romantyczny sznyt na dachu? To możliwe dzięki dachówce cementowej VERONA – nowości w ofercie CREATON. To doskonałe pokrycie tworzy połać dachową, obok której nie sposób przejść obojętnie.Dachówka cementowa VERONA została wprowadzona do oferty CREATON z początkiem września 2017 roku. Pokrycie o klasycznym kształcie spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Zachwyca prostą kompozycją i tworzy niepowtarzalny efekt wizualny, przywołujący na myśl dachy romantycznej, włoskiej Werony. Unikalne piękno podkreśla wykończenie powierzchni: PLANAR, które zwiększa gładkość dachówki, nadaje jej satynowy połysk i zapewnia jeszcze lepsze parametry użytkowe. Ułatwia również usuwanie zanieczyszczeń z połaci dachu.


Dachówka cementowa VERONA wykonana jest z udoskonalonego, wysokiej jakości barwionego w masie materiału. Położona na dachu, nie tylko pięknie wygląda, lecz również zapewnia skuteczną ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.
VERONA to rozwiązanie dla tych, którzy marzą o pokryciu nawiązującym do włoskiego miasta zakochanych. Dachówkę, w zależności od naszych upodobań, możemy dobrać w romantycznym kolorze miłości – czerwieni lub też w klasycznej czerni. Każdy, kto choć raz odwiedził Weronę wie, że najpiękniejsze o zachodzie słońca są właśnie… dachy.

 KONTAKT

CREATON Polska