rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Rozwiązania Lindab dla certyfikacji budynków BREEAM, LEED, DGNB

image

Kierując się filozofią Good Thinking, od dłuższego czasu wspieramy certyfikację budynków pod kątem zrównoważonego rozwoju. Jednym z najważniejszych celów naszej działalności jest oferowanie najwyższej jakości produktów, które umożliwią stworzenie w budynkach komfortowych warunków do życia, pracy i odpoczynku.


Realizując te założenia, bardzo mocno wspieramy działania zmierzające do certyfikacji środowiskowej budynków, która jest ważnym czynnikiem w osiąganiu Celu 11 "Zrównoważone Miasta i Społeczności", zawartego w Agendzie Zrównoważonego Rozwoju 2030. Budynki i budownictwo odpowiadają łącznie za 36% całkowitego zużycia energii i 39% całkowitej emisji dwutlenku węgla na świecie, przy czym emisje eksploatacyjne związane ze zużyciem energii używanej do ogrzewania, chłodzenia i oświetlania budynków stanowią 28%. Sektor budowlany ma ogromne możliwości i potencjał w zakresie minimalizowania ilości odpadów i redukcji emisji CO2.


Produkty i rozwiązania Lindab, zarówno teraz, jak i w przyszłości, muszą być tak zaprojektowane, aby ich cykl życia był jak najdłuższy, a także, aby nadawały się do ponownego użycia i recyklingu. Podejście oparte na cyklu życia produktu wymaga wykorzystania zrównoważonych materiałów i surowców, dlatego największe znaczenie dla rozwoju nowych rozwiązań i technologii mają w Lindab inwestycje i innowacje. Wybór rozwiązań, które pomogą projektantom i architektom spełnić wymagania certyfikatów BREEAM, LEED, DGNB i pozwolą osiągnąć jak największa liczbę punktów w kolejnych kryteriach certyfikacji to klucz do wspólnego sukcesu. Certyfikacja pomaga w ograniczeniu wykorzystania takich zasobów jak: woda, energia, materiały budowlane chroniąc tym samym nasze środowisko naturalne. Ze względu na to, że prawie 90% naszego życia spędzamy w pomieszczeniach, dla Lindab, jako dostawcy rozwiązań wentylacyjno-klimatyzacyjnych, jakość powietrza oraz zmniejszenie zużycia energii potrzebnej do funkcjonowania systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych w budynkach są najważniejsze.


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą broszurą informacyjną, prezentującą rozwiązania Lindab, które mogą pomóc w uzyskaniu certyfikacji zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Lindab

E-mail: kontakt@lindab.com

WWW: www.lindab-polska.pl

Tel: +48 22 250 50 50
Fax: +48 22 250 50 60
Adres:
Sochaczewska 144
05-850 Ożarów Mazowiecki, Wieruchów

Produkty
dodaj+ «»

Forum