rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody
Sprawność Energetyczna Klimatyzacji? Warto wiedzieć, co to jest

image

Klimatyzacja wyróżnia się kilkoma podstawowymi parametrami. Wśród nich warto zwrócić uwagę na sprawność energetyczną. W czasach, gdy najważniejsze jest dobro naszej planety, to energia staje się tematem numer jeden, jej zużycie i źródło pozyskiwania powinno także nas dotyczyć.LG w trosce o środowisko naturalne stawia na nowoczesne rozwiązania.

Postępujący wzrost efektu cieplarnianego i przyspieszające niszczenie warstwy ozonowej wpłynęły na zmianę światowej polityki w kwestii ochrony środowiska i klimatu. Wiele międzynarodowych przedsięwzięć pozwoliło na wypracowanie strategii ochrony i poprawy klimatu, a ich postanowienia zawarto w różnych rozporządzeniach i porozumieniach. Wynikiem troski o klimat i przyszłość planety są także nowe przepisy F-gas i zastosowanie w klimatyzacji ekologicznego czynnika R32, który ma stosunkowo niewielki wpływ na środowisko naturalne.

W ofercie produktowej 2019 LG Electronics znajdują się klimatyzatory pokojowe i komercyjne pracujące w oparciu o czynnik R32.

Czynnik R32 – zwróć uwagę na ten szczegół!

Zanim zabierzemy się za wyszukiwanie najbliższego dealera klimatyzacji, poczytajmy trochę o tym, co decyduje o wydajności sprzętu, energooszczędności i przekłada się bezpośrednio na funkcjonowanie naszej klimatyzacji nie tylko w domu, ale także w naturalnym środowisku.Planeta odetchnie z ulgą gdy pod strzechy zawita klimatyzacja z najnowszym czynnikiem R32.
Dlaczego?
  • Czynnik chłodniczy R32 jest ekologiczny i przyjazny dla środowiska naturalnego.
  • Czynnik chłodniczy R32 posiada bardzo niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego oraz nie ma wpływu na warstwę ozonową.
  • Wysoka sprawność energetyczna – właściwości termodynamiczne czynnika chłodniczego R32 sprawiają, że jest on bardziej wydajny w porównaniu do czynników R22 i R410a.
  • Wysoka efektywność i wydajność – 15% redukcji ilości czynnika oraz wyższa sprawność w trybie chłodzenia i grzania w stosunku do urządzeń z czynnikiem R410a.

Klasa efektywności energetycznej


Parametry zużycia energii klimatyzatorów LG są wyszczególnione na standardowej etykiecie energetycznej, w spo­sób czytelny i łatwy do porównania z innymi produktami. Oznakowanie strzałką wska­zuje do jakiej klasy energetycznej w skali od A+++ do D należy dane urządzenie. Najwyższa klasa to urządzenia o najmniejszym za­potrzebowaniu energetycznym zarówno w trybie grzania jak i chłodzenia.Podsumowując, wydajność energetyczna jest jednym z ważniejszych czynników, który aktualnie na rynku decyduje o tym, czy sprzęt znajduje się w I lidze klimatyzacji. To oczywiście przede wszystkim wpływ urządzenia na środowisko naturalne jest na pierwszym miejscu, ponieważ ma to odzwierciedlenie na nasze zdrowie i otoczenie, w pozytywny sposób redukując zanieczyszczenie planety. Również przekłada się, co ważne, na stan naszych finansów powiązany bezpośrednio ze zużyciem energii w domu w dłuższym okresie czasu. Poprawia to nasze samopoczucie, z dbałością o zdrowie pozwala nam korzystać z wygody posiadania klimatyzacji we własnym domu bez wyrzutów sumienia.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

LG Electronics Polska

E-mail: klimatyzacja@lge.pl

WWW: www.strefaklimatyzacji.pl

Tel: +48 22 481 71 00
Fax: +48 22 481 78 88
Adres:
Wołoska 22
02-675 Warszawa

Produkty
dodaj+ «»

Filmy
dodaj+ «»

Forum