rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Styl loftowy na wyciągnięcie ręki z weberfloor mikrocement

image

Nowoczesny design z cienkowarstwowym betonem dekoracyjnym weberfloor mikrocement – nowość od marki Weber. Industrialny styl na dobre zagościł w naszych domach i mieszkaniach. Szczególnie ważną częścią tego minimalistycznego trendu jest wplecenie naturalnych materiałów podczas urządzania pomieszczeń. W przemianie tradycyjnego wnętrza w nowoczesny loft pomoże nowy produkt wykończeniowy marki Weber - weberfloor mikrocement czyli cienkowarstwowy beton dekoracyjny.weberfloor mikrocement - stylowy i wszechstronny
weberfloor mikrocement beton dekoracyjny daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Wystarczy cienka warstwa – od 1 do 3 mm – aby designersko wykończyć ściany i podłogi, także te z ogrzewaniem podłogowym. Nowy beton dekoracyjny marki Weber świetnie sprawdzi się także do stylowego wykończenia blatów czy mebli z płyt MDF i HDF. Po nałożeniu weberfloor mikrocement daje niejednolite wykończenie kolorystyczne, które doskonale imituje wygląd naturalnego betonu. Warianty kolorystyczne mogą być tu bardzo zróżnicowane, bo trzy bazowe kolory: biały i dwa odcienie szarego można dowolnie mieszać dla uzyskania pożądanego efektu. „Jeśli zależy nam na oryginalności możemy też postawić na łączenie mikrocementu z kolorowymi pigmentami. Dzięki temu możliwe jest stworzenie unikatowego produktu o wyjątkowym kolorze, którego nie znajdziemy na półkach sklepowych.”, mówi Krzysztof Burza, kierownik produktu systemy podłogowe Weber.


weberfloor mikrocement - praktyczny i wygodny
weberfloor mikrocement to najnowszy produkt w portfolio marki WEBER, który jest wyjątkowo łatwy i wygodny w aplikacji. Dekoracyjny beton, nakłada się szybko i łatwo, a podczas szlifowania ilość pyłu jest bardzo ograniczona.  weberfloor mikrocement cechuje się też wysoką odpornością na ścieranie, twardością i doskonałą przyczepnością do podłoża. Dzięki temu można wykorzystać go w wielu miejscach w domu. Jest wodoodporny, a jego powłoka nie odbarwia się na skutek promieniowania UV. „Trzeba też pamiętać, że na powierzchniach pokrytych weberfloor mikrocement nie ma konieczności stosowania dylatacji własnych. Dzięki temu eliminujemy miejsca, w których mogą pojawiać się uszkodzenia i brud. Powłoka z weberfloor mikrocement imitująca beton gwarantuje więc estetykę i trwałość na długie lata”, dodaje Krzysztof Burza.


weberfloor mikrocement – system dla pełnej ochrony
Aby cienkowarstwowy beton służył bezproblemowo, należy wykończone nim powierzchnie zabezpieczyć przed zabrudzeniem. Do tego służą materiały uzupełniające tworzące spójny system: lakiery poliuretanowe w wersji matowej i satynowej (webertec PU protec matt oraz webertec PU protec satin), grunt pod lakiery poliuretanowe na chłonne podłoża webertec prim protect oraz impregnat woskowy do zabezpieczania ścian webertec wax protect.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Weber

E-mail: doradcy.techniczni@saint-gobain.com

WWW: www.pl.weber

Tel: +48 800 163 121
Adres:
Cybernetyki 9
02-677 Warszawa