rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Systherm: Ochrona przed wirusami – klimatyzatory i oczyszczacze powietrza

image

Pył, alergeny, wirusy, bakterie… Te niewidzialne zanieczyszczenia i drobnoustroje powodują wiele chorób i dolegliwości, które mogą zapoczątkować groźne problemy zdrowotne.

Smog to nie tylko zanieczyszczone powietrze widzialne gołym okiem, to przede wszystkim ogromne zagrożenie dla naszego zdrowia na wielu płaszczyznach – choroby, jakie powoduje to m.in. alergia, astma, niewydolność oddechowa, uszkodzenie układu krwionośnego, a nawet choroby nowotworowe, ale… W obecnej sytuacji, czyli panującej w Polsce i na świecie epidemii, największym zagrożeniem dla naszego zdrowia jest koronawirus wywołujący ostrą chorobę zakaźną COVID-19. Zapewnijmy sobie skuteczną ochronę! Niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu się znajdujemy, w każdym z nich występują groźne dla naszego zdrowia wirusy, bakterie, roztocza oraz mikroskopijne pyły, których wdychanie powoduje wzrost liczby zachorowań na różnego rodzaju choroby płuc. Wraz z postępem technologii, mamy możliwość zainwestowania w urządzenia filtrujące powietrze w naszym domu, dzięki którym mamy pewność czystego powietrza w miejscu, którym najwięcej przebywamy.

Jak chronić siebie i swoją rodzinę przed wirusami, alergenami i bakteriami krążącymi w powietrzu?

Mamy na to sposób – postaw na sprawdzone rozwiązanie! Zainwestuj w swoje zdrowie i postaw na sprawdzony oczyszczacz powietrza lub klimatyzator z aktywnym filtrem – higieniczne i świeże powietrze nie musi być już tylko odległym pragnieniem. Zapewnij sobie i swojej rodzinie czyste oraz wolne od zanieczyszczeń powietrze w swoim domu.

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza GREE Eagle

Designerski wygląd, stylowa budowa – tym wyróżnia się oczyszczacz GREE Eagle i pasuje do każdego wnętrza w Twoim domu. Nietypowa budowa to nie tylko elegancki dodatek do każdego pomieszczenia, ale przede wszystkim efektywność działania i oczyszczania dzięki okrągłemu korpusowi.

Co wyróżnia oczyszczacz powietrza GREE Eagle?

  • Wyjątkowy design,
  • Cicha praca,
  • Filtr kompozytowy,
  • Sterowanie przez WIFI

Cicha praca nie tylko w ciągu dnia, ale i w nocy – w trybie snu oczyszczacz GREE Eagle wytwarza rekordowo niski poziom hałasu – tylko 27 dB(A). Okrągły wyświetlacz oraz 3 kolory podświetleń LED informują nas o poziomie zanieczyszczenia powietrza, w tym nawet najgroźniejszych dla zdrowia pyłów PM2,5. Inteligentna technologia zastosowana w oczyszczaczu Gree Eagle wykrywa zanieczyszczenia za pomocą podczerwieni, a sam silnik inwerterowy o dużej prędkości obrotowej jest cichy i wydajny.

Alternatywne rozwiązanie? Zamiast oczyszczacza – klimatyzacja!

zdrowe klimatyzatory

Kolejnym sposobem na czyste powietrze w Twoim domu lub biurze to… klimatyzator z aktywnymi filtrami oczyszczającymi powietrze w jednym! Oprócz oczyszczania powietrza, klimatyzator spełnia szereg innych funkcji – przyjemnie chłodzi nasze powietrze w pomieszczeniu latem, a ogrzewa zimą. W celu zwiększenia komfortu użytkownika klimatyzator może być sterowany przez WiFiz dowolnego miejsca w domu lub poza nim, a inteligentne tryby pracy urządzenia zapewniają ciszę, wydajną pracę, wygodny odpoczynek w ciągu dnia i spokojny sen w nocy przy zachowaniu komfortowej temperatury powietrza.

Jakie zalety ma klimatyzator z funkcją oczyszczania powietrza?

  • Efektywne chłodzenie/grzanie
  • Oczyszczanie powietrza
  • Cicha praca
  • Sterowanie przez WiFi

KLIMATYZATORY GREE

Zaawansowane technologie GREE umożliwiają instalacje wybranego filtra do Twojego klimatyzatora. W ofercie marki GREE dostępny jest szeroki wybór filtrów takich jak filtr węglowy, katechinowy, katalityczny, antybakteryjny oraz filtr z jonami srebra. Tak naprawdę każdy klimatyzator wyposażony jest we wstępny filtr, który zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne, jednak warto skorzystać
z opcjonalnego wyposażenia i postawić na zaawansowany filtr, o konkretnych właściwościach. Klimatyzatory GREE wyposażone są również w jonizatory plazmowe, które skutecznie zwalczają drobnoustroje występujące w powietrzu. Doskonałym przykładem na tego typu klimatyzator jest model G-Tech, U-CROWN Gold oraz Lomo Luxury PLUS – nowości GREE 2020.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja

E-mail: bok@systherm.pl

WWW: www.systherm.pl

Tel: +48 603 329 329
Adres:
Św. Wincentego 7
61-003 Poznań

Produkty
dodaj+ «»

Forum